Philips - Straat- en pleinverlichtingsarmatuur - Straatverlichtingsarmatuur
Productomschrijving
BGP76194IDX13 BGP761 LED94-/740 I DX10 DGR 32-48
Philips DigiStreet Road & street light, Gietaluminium, Donkergrijs, Mastopzetstuk voor diameter 32-48mm, Voedingsunit (aan/uit), 8084 lm, 54 W, 150 lm/W, 4000 K, (0.38. 0.38) SDCM 5, CRI70, Lichtverdeling extra breed 10, IP66 | Bescherming tegen binnendringen van stof, straalwaterdicht, IK09 | 10 J, Veiligheidsklasse I, Piekspanningsbeschermingsniveau tot 6 kV met differentiaal-modus en 8 kV met normale modus, Schroefconnector
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als een duurzame keuze doordat deze de volgende eigenschappen bevat: "Lamp type" is gelijk aan "LED uitwisselbaar"
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2465405 |
| Artikelnummer fabrikant | 8718696377031 |
| EAN-code | 8718696377031 |
| Artikelklasse (ETIM) | Straat- en pleinverlichtingsarmatuur |
| Merk | Philips |
| Serie | Digistreet |
| Type nummer | Straatverlichtingsarmatuur |
| Omschrijving | BGP761 LED94-/740 I DX10 DGR 32-48 |
| Land van Oorsprong | PL |
Technisch
| Montagewijze | Opschuif |
| Lamptype | LED uitwisselbaar |
| Lamphouder | Geen |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Breedte | 236 mm |
| Kleur behuizing | Grijs |
| Materiaal afdekking | Glas transparant |
| Max. lampvermogen | 53 W |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Voorschakelapparaat | LED regeling stroomgestuurd |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| Instelbare optiek | Nee |
| Geschikt voor topmaat | 32 - 48 mm |
| Slagvastheid | IK09 |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Met lichtbron | Ja |
| Lengte | 860 mm |
| Oppervlaktebescherming | Poedercoating |
| Gecoat | Ja |
| Spanningstype | AC |
| Nom. stroom | 238 - 260 mA |
| Afstandsbediening | Geen |
| Met radiosturing | Nee |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Met programmagestuurde lichtregeling | Nee |
| Met aansluitkabel | Nee |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 8084 lm |
| Lichtkleur | Wit |
| Kleurtemperatuur | 4000 - 4000 K |
| Kleurweergave-index | 70-79 |
| Led nom. stroom bij constante stroom | 451 - 451 mA |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar DALI | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar GPRS | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Niet dimbaar | Ja |
| Lichtverdeler | Diffuserlens/optiek/paneel |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM5 |
| Nom. levensduur L80/B10 bij 25 °C | 100000 h |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | 25 - 25 °C |
| Max. systeemvermogen | 54 W |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 150 lm/W |
| Vermogensfactor | 0.98 |
| Hoogte/diepte | 107 mm |
| Soort bedrading | Eindig |
| Aantal polen | 2 |
| Geleiderdoorsnede | 2.5 mm² |
| Aansluitwijze | Steekklem |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Ja |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | 99 % |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 100.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | 97 % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | 5 % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 100.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | 10 % |
| Met lichtsensor | Nee |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16 | 11 |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16 | 18 |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | Ja |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 8084 - 8084 lm |
| Op zonne-energie | Nee |
| Met geïntegreerd PV-paneel | Nee |
| Ingebouwde batterij | Nee |
| Geschikt voor off-grid voedingssysteem | Nee |
| Dimmen D4i | Nee |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | 1 - 2.5 mm² |
| Zhaga-D4i gecertificeerd | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Met aanwezigheidsmelder | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 30 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 9,243 kg |
| Afmeting verpakking | 0,965 x 0,25 x 0,15 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 551,00 per 1 st |
| Afvalbeheerbijdrage (€) | 0,14 |
Downloads
dc8a1de6-9e78-4d30-be39-7877cd3a9c52.pdf
20220303081901412_1898857573.pdf
20210819113556981_-1847309165.pdf
https://att.2ba.nl/8718699002848/master/OTA/b21e4857-2657-4b53-b00e-47d6ed5e4744.pdf
https://att.2ba.nl/8718699002848/master/OTA/59e0a3b8-b0e8-4d61-b567-4a1174a8bf15.pdf
digistreet-bgp761-pp.tif
Karakteristieken
Montage handleiding
https://att.2ba.nl/8718699002848/master/OTA/20230530143816543_2032344990.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
Karakteristieken
Montage handleiding
Karakteristieken
Schema
Schema
Montage handleiding
Schema
Schema
Lichtverdeling curve
Lichtverdeling curve
https://att.2ba.nl/8718699002848/OTA/ef/efe4/efe48aab609355a2dcf59f379750718b.pdf
Duurzaamheid
Dit product is aangemerkt als een duurzame keuze doordat deze de volgende eigenschappen bevat: "Lamp type" is gelijk aan "LED uitwisselbaar"
Artikel bevat 1 st