Philips - Straat- en pleinverlichtingsarmatuur - Paaltoparmatuur
Productomschrijving
BP7945243DGF6P BDP794 LED52-4S/830 PSU II DS50 MK-WH GF
Philips ClassicStreet Urban road & street light, Aluminium, Zwart, Opzetmontage voor diameter 60mm, Voedingsunit (aan/uit), 3172 lm, 42 W, 76 lm/W, 3000 K, (0.430, 0.400) SDCM 5, CRI80, Lichtverdeling symmetrisch 50, IP66 | Bescherming tegen binnendringen van stof, straalwaterdicht, IK08 | 5J, beschermd tegen vandalisme, Veiligheidsklasse II, Piekspanningsbeschermingsniveau tot 6 kV met differentiaal-modus en 8 kV met normale modus, Kabel 1,0m met 2-polige Wieland/Adels-compatibele stekker, Externe connector
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als een duurzame keuze doordat deze de volgende eigenschappen bevat: "Lamp type" is gelijk aan "LED uitwisselbaar"
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2465068 |
| Artikelnummer fabrikant | 8718699116804 |
| EAN-code | 8718699116804 |
| Artikelklasse (ETIM) | Straat- en pleinverlichtingsarmatuur |
| Merk | Philips |
| Serie | ClassicStreet |
| Type nummer | Paaltoparmatuur |
| Omschrijving | BDP794 LED52-4S/830 PSU II DS50 MK-WH GF |
| Land van Oorsprong | ES |
Technisch
| Montagewijze | Opzetmontage |
| Lamptype | LED uitwisselbaar |
| Lamphouder | Overig |
| Schakeling | Overig |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Breedte | 428 mm |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Materiaal afdekking | Glas gestructureerd |
| Max. lampvermogen | 42.5 W |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Voorschakelapparaat | LED regeling stroomgestuurd |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| Instelbare optiek | Nee |
| Geschikt voor topmaat | 60 - 60 mm |
| Slagvastheid | IK08 |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Met lichtbron | Ja |
| Lengte | 428 mm |
| Oppervlaktebescherming | Poedercoating |
| Gecoat | Ja |
| Spanningstype | AC |
| Nom. stroom | 188 - 188 mA |
| Type dimming | Niet dimbaar |
| Afstandsbediening | Geen |
| Met radiosturing | Nee |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Met programmagestuurde lichtregeling | Nee |
| Met aansluitkabel | Ja |
| Kabellengte | 0.9 m |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 3172 lm |
| Lichtkleur | Wit |
| Kleurtemperatuur | 3000 - 3000 K |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Led nom. stroom bij constante stroom | 658 - 658 mA |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar DALI | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar GPRS | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Niet dimbaar | Ja |
| Lichtverdeler | Refractorlens |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM5 |
| Nom. levensduur L80/B10 bij 25 °C | 100000 h |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | 25 - 25 °C |
| Max. systeemvermogen | 42 W |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 76 lm/W |
| Vermogensfactor | 0.97 |
| Hoogte/diepte | 586 mm |
| Soort bedrading | Eindig |
| Aantal polen | 5 |
| Geleiderdoorsnede | 2.5 mm² |
| Aansluitwijze | Schroefklem |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Ja |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 100.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | 96 % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 100.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | 10 % |
| Type aansluiting voor sensor-/communicatiemodule | Overig |
| Met lichtsensor | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | E |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16 | 10 |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16 | 10 |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Dimbaar Dali-2 | Ja |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | Ja |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 3172 - 3172 lm |
| Op zonne-energie | Nee |
| Met geïntegreerd PV-paneel | Nee |
| Ingebouwde batterij | Nee |
| Geschikt voor off-grid voedingssysteem | Nee |
| Dimmen D4i | Nee |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | 2.5 - 2.5 mm² |
| Zhaga-D4i gecertificeerd | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Met aanwezigheidsmelder | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 37 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 11,5 kg |
| Afmeting verpakking | 0,714 x 0,44 x 0,448 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 709,00 per 1 st |
| Afvalbeheerbijdrage (€) | 0,14 |
Downloads
20220303081923809_-1883401067.pdf
Montage handleiding
b3213d88-a213-489c-bdda-a744008977a3.tif
https://att.2ba.nl/8718699002848/master/OTA/20230530143729855_1868681162.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
Karakteristieken
Karakteristieken
Montage handleiding
Karakteristieken
Karakteristieken
Lichtverdeling curve
Lichtverdeling curve
https://att.2ba.nl/8718699002848/OTA/83/83a3/83a34bc3ee8e77f42cf93572db615e95.pdf
Duurzaamheid
Dit product is aangemerkt als een duurzame keuze doordat deze de volgende eigenschappen bevat: "Lamp type" is gelijk aan "LED uitwisselbaar"
Links
Montage handleiding
http://www.assets.lighting.philips.com/is/content/PhilipsLighting/0da827f6430f4f0eb2e8a8b9009469a7
http://www.assets.lighting.philips.com/is/content/PhilipsLighting/aa2e244d0f184ff5bfb0a7d0009229a3
http://www.assets.lighting.philips.com/is/content/PhilipsLighting/bc44a0898ebe49eabd6ea7d00091eead
http://www.assets.lighting.philips.com/is/content/PhilipsLighting/c96cecf268c543f68200a8b9009465fd
Karakteristieken
Karakteristieken
Onderdelenlijst/explosietekening
20230120081238979_-1883401067.pdf
20230120081152245_1116167553.zip
20230120081035885_901997891.zip
20230120081245807_1868681162.pdf
20230120081054307_-1013499205.pdf
20230120081134026_-509883225.pdf
20230120081328167_-1593670550.zip
20230120081301886_171858714.asc
Karakteristieken
Artikel bevat 1 st