Philips - TL-buis - MASTER TL5 HE 21W/830 SLV/20
Brutoprijs
Niet meer leverbaar
Philips - TL-buis - MASTER TL5 HE 21W/830 SLV/20
Ons artikelnummer
1053085
Artikelnummer fabrikant
8711500639424
Type nummer
MASTER TL5 HE 21W/830 SLV/20
EAN-code
8711500639424
Lampvermogen
20.8 W
Lichtstroom
1900 lm
Voet
G5
Kleurweergave-index
80-89
Kleurtemperatuur
3000 K
Productomschrijving
TL5 21W830 HE TL-BUIS FLUORESCENTIELAMP 16MM
MASTER TL5 HE 21W/830 SLV/20
Deze TL5-lamp (buisdiameter 16 mm) heeft een hoog lichtrendement, wat resulteert in een laag energieverbruik. De High Efficiency TL5-lamp levert een uitstekend lumenbehoud en goede kleurweergave. Toepassingen zijn kantoren, industrie, openbare en overheidsgebouwen, scholen, ziekenhuizen en binnensportaccommodaties.
Dit artikel is niet meer leverbaar. Neem contact met ons op.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1053085 |
| Artikelnummer fabrikant | 8711500639424 |
| EAN-code | 8711500639424 |
| Artikelklasse (ETIM) | TL-buis |
| Merk | Philips |
| Serie | MASTER TL5 High Efficiency |
| Type nummer | MASTER TL5 HE 21W/830 SLV/20 |
| Omschrijving | MASTER TL5 HE 21W/830 SLV/20 |
| Land van Oorsprong | PL |
Technisch
| Lampvermogen | 20.8 W |
| Lichtstroom | 1900 lm |
| Voet | G5 |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Kleurtemperatuur | 3000 K |
| Lampvorm | Staaf |
| Specifieke lichtstroom lamp | 101 lm/W |
| Lichtkleur | 830 |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Buisdiameter | 17 mm |
| Lengte | 863.2 mm |
| Interne reflectorlaag | Nee |
| Kleur | Wit |
| Toepassing | Algemeen |
| Splinterbescherming | Nee |
| Ontstekingsstrook | Nee |
| Snelstart | Ja |
| Starterloos bedrijf | Ja |
| Spectrumlamp | Nee |
| Geschikt voor explosieveilige armaturen | Nee |
| Geschikt voor noodverlichting | Nee |
| Dubbelwandig | Nee |
| Voor toepassing bij lage temperaturen | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse | G |
| Gemiddelde nom. levensduur | 24000 h |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 21 kWh |
| Lampaanduiding | T5 |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 20 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,098 kg |
| Afmeting verpakking | 0,883 x 0,106 x 0,083 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
| Afvalbeheerbijdrage (€) | 0,14 |
Downloads
Karakteristieken
6fbf3b6a-99e0-49b0-83be-1028d4a8abb0.pdf
20220303105344084_1579100979.pdf
https://att.2ba.nl/8718699000189/master/OTA/99c7811b-09f8-4606-a74a-d7348e1d55d1.pdf
https://att.2ba.nl/8718699000189/master/OTA/3ebf220c-bf72-4b3b-bdcd-3e038051c0bb.pdf
https://att.2ba.nl/8718699000189/master/OTA/88cec951-e53c-48ca-9ba0-76f7a7777823.pdf
20210305091610182_1294580710.pdf
2023012008084815_1579100979.pdf
20230120080846947_324525773.pdf
20230120080959041_-1289864647.pdf
20230120080952932_-1183175221.pdf
Karakteristieken
6fbf3b6a-99e0-49b0-83be-1028d4a8abb0.pdf
20220303105344084_1579100979.pdf
https://att.2ba.nl/8718699000189/master/OTA/99c7811b-09f8-4606-a74a-d7348e1d55d1.pdf
https://att.2ba.nl/8718699000189/master/OTA/3ebf220c-bf72-4b3b-bdcd-3e038051c0bb.pdf
https://att.2ba.nl/8718699000189/master/OTA/88cec951-e53c-48ca-9ba0-76f7a7777823.pdf
20210305091610182_1294580710.pdf
2023012008084815_1579100979.pdf
20230120080846947_324525773.pdf
20230120080959041_-1289864647.pdf
20230120080952932_-1183175221.pdf
Karakteristieken
Artikel bevat 1 st