Philips - LED-lamp - MAS LEDTUBE 600MM HO 8W865 T8
Ons artikelnummer
2464697
Artikelnummer fabrikant
8718696697511
Type nummer
MAS LEDTUBE 600MM HO 8W865 T8
EAN-code
8718696697511
Nom. spanning
220 - 240 V
Nom. stroom
42 mA
Spanningstype
AC
Lampvermogen
8 W
Lichtstroom
1050 lm
Productomschrijving
MTEMHO0608W865 MAS LEDTUBE 600MM HO 8W865 T8
MASTER LED tube T8 EM/Mains 600mm HO 8W-18W G13 ROT 6500K 1050lm 75000h
Dit artikel is niet meer leverbaar. Neem contact met ons op.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2464697 |
| Artikelnummer fabrikant | 8718696697511 |
| EAN-code | 8718696697511 |
| Artikelklasse (ETIM) | LED-lamp |
| Merk | Philips |
| Serie | MASTER |
| Type nummer | MAS LEDTUBE 600MM HO 8W865 T8 |
| Omschrijving | MAS LEDtube 600mm HO 8W865 T8 |
| Land van Oorsprong | NL |
Technisch
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Nom. stroom | 42 mA |
| Spanningstype | AC |
| Lampvermogen | 8 W |
| Lichtstroom | 1050 lm |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Lampvorm | Buis tweekneeps (tweezijdige voeding) |
| Uitvoering glas/afdekking | Gematteerd |
| Voet | G13 |
| Kleur | Wit |
| Lichtkleur categorie | Koel |
| Lichtkleur | 865 |
| Kleurtemperatuur | 6500 K |
| Kleur bestuurbaar (RGB) | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Diameter | 28 mm |
| Lengte | 604 mm |
| Energie-efficiëntieklasse | E |
| Gemiddelde nom. levensduur | 75000 h |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 8 kWh |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Nom. stroom | 36 - 42 mA |
| Vermogensfactor | 0.9 |
| Lampvermogen | 8 - 8 W |
| Lichtstroom | 1050 - 1050 lm |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 1050 lm |
| Specifieke lichtstroom lamp | 131 lm/W |
| Filament lamp | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Daglicht wit > 5300 K |
| Kleurtemperatuur | 6500 - 6500 K |
| Kleur behuizing | Wit |
| Stralingshoek | 160 - 160 ° |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Energie Efficiëntie Index (EEI) | 0.1 |
| Lampaanduiding | T8 |
| Min. aantal schakelcycli | 200000 |
| Totale harmonische vervorming (THD) | 0.17 |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG0 |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | E |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Niet dimbaar | Ja |
| Totale harmonische vervorming (THD) | 17 % |
| Materiaal van de gloeilamp | Kunststof |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 10 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,139 kg |
| Afmeting verpakking | 0,64 x 0,029 x 0,029 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
| Afvalbeheerbijdrage (€) | 0,05 |
Downloads
Karakteristieken
Karakteristieken
9b42982d-f4cb-4360-9442-45c6d60d34c7.pdf
20220303105403342_-287289554.pdf
20220303105403811_-1804025457.pdf
https://att.2ba.nl/8718699000189/master/OTA/4262b0d7-ba0e-461f-b7f5-5198cc3f9b41.pdf
https://att.2ba.nl/8718699000189/master/OTA/65e6bfe8-6cfb-447a-8428-fab31ee04a5b.tiff
https://att.2ba.nl/8718699000189/master/OTA/b20cf7b4-db07-4c47-b065-c4f0d57fde45.pdf
20210818140201532_-634056054.pdf
20210305091637167_-2018530708.pdf
20230120080834885_-1804025457.pdf
2023012008091401_-1450691367.pdf
2023012008093326_-1712052885.pdf
20230120080958635_222480509.pdf
Karakteristieken
Karakteristieken
Handleiding
Handleiding
Presentatie video/filmpje
Presentatie video/filmpje
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Standards & regulation, certificaten etc.
Karakteristieken
Karakteristieken
Lichtverdeling curve
Montage handleiding
Handleiding
Productvideo
Energielabel
Productgegevensblad voor energielabel
Armatuurgegevens
Handleiding
Montage handleiding
Energielabel
Karakteristieken
9b42982d-f4cb-4360-9442-45c6d60d34c7.pdf
20220303105403342_-287289554.pdf
20220303105403811_-1804025457.pdf
https://att.2ba.nl/8718699000189/master/OTA/4262b0d7-ba0e-461f-b7f5-5198cc3f9b41.pdf
https://att.2ba.nl/8718699000189/master/OTA/65e6bfe8-6cfb-447a-8428-fab31ee04a5b.tiff
https://att.2ba.nl/8718699000189/master/OTA/b20cf7b4-db07-4c47-b065-c4f0d57fde45.pdf
20210818140201532_-634056054.pdf
20210305091637167_-2018530708.pdf
20230120080834885_-1804025457.pdf
2023012008091401_-1450691367.pdf
2023012008093326_-1712052885.pdf
20230120080958635_222480509.pdf
Karakteristieken
Karakteristieken
Handleiding
Handleiding
Presentatie video/filmpje
Presentatie video/filmpje
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Standards & regulation, certificaten etc.
Karakteristieken
Karakteristieken
Lichtverdeling curve
Montage handleiding
Handleiding
Productvideo
Energielabel
Productgegevensblad voor energielabel
Armatuurgegevens
Handleiding
Montage handleiding
Energielabel
Duurzaamheid
Links
Bekijk artikel bij fabrikant
Karakteristieken
https://att.2ba.nl/8718699000189/master/OTA/b2b8fc26-d41c-4877-bb88-bd6047457730.asc
20190910165715111_41.ies
Karakteristieken
Onderdelenlijst/explosietekening
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Deeplink REACH
Deeplink
Deeplink REACH
Karakteristieken
https://att.2ba.nl/8718699000189/master/OTA/b2b8fc26-d41c-4877-bb88-bd6047457730.asc
20190910165715111_41.ies
Karakteristieken
Onderdelenlijst/explosietekening
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Deeplink REACH
Deeplink
Deeplink REACH
Artikel bevat 1 st