Philips - LED-lamp - MAS LED SPOT VLE D 5.5-35W MR16 840 36D
Brutoprijs
Niet meer leverbaar
Philips - LED-lamp - MAS LED SPOT VLE D 5.5-35W MR16 840 36D
Ons artikelnummer
1511921
Artikelnummer fabrikant
70827900
Type nummer
MAS LED SPOT VLE D 5.5-35W MR16 840 36D
EAN-code
8718696708279
Nom. spanning
12 - 12 V
Nom. stroom
630 mA
Spanningstype
AC
Lampvermogen
5.5 W
Lichtstroom
490 lm
Opvolger
Productomschrijving
MAS LED VLE 5,5W 12V 5,5W 84
Dit artikel is niet meer leverbaar. Opvolger: 4110805
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als een duurzame keuze doordat deze de volgende eigenschappen bevat: "Energie-efficiëntieklasse" is gelijk aan "A+"
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1511921 |
| Artikelnummer fabrikant | 70827900 |
| EAN-code | 8718696708279 |
| Artikelklasse (ETIM) | LED-lamp |
| Merk | Philips |
| Serie | MASTERValue LED |
| Type nummer | MAS LED SPOT VLE D 5.5-35W MR16 840 36D |
| Omschrijving | MAS LED spot VLE D 5.5-35W MR16 840 36D |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Nom. spanning | 12 - 12 V |
| Nom. stroom | 630 mA |
| Spanningstype | AC |
| Lampvermogen | 5.5 W |
| Lichtstroom | 490 lm |
| Lichtsterkte | 1100 cd |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Lampvorm | Reflector |
| Uitvoering glas/afdekking | Helder |
| Voet | GU5,3 |
| Kleur | Wit |
| Lichtkleur categorie | Neutraal |
| Lichtkleur | 840 |
| Kleurtemperatuur | 4000 K |
| Kleur bestuurbaar (RGB) | Nee |
| Dimbaar | Ja |
| Diameter | 50.5 mm |
| Lengte | 45 mm |
| Energie-efficiëntieklasse | A+ |
| Gemiddelde nom. levensduur | 25000 h |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Straalhoek | 36 ° |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 7 kWh |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Nom. stroom | 630 - 630 mA |
| Vermogensfactor | 0.8 |
| Lampvermogen | 5.5 - 5.5 W |
| Lichtstroom | 490 - 490 lm |
| Specifieke lichtstroom lamp | 89.09 lm/W |
| Filament lamp | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Neutraal wit 3300 - 5300 K |
| Kleurtemperatuur | 4000 - 4000 K |
| Kleur behuizing | Overig |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Energie Efficiëntie Index (EEI) | 0.139 |
| Lampaanduiding | MR16 |
| Min. aantal schakelcycli | 50000 |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG1 |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 10 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,061 kg |
| Afmeting verpakking | 23,6 x 10,1 x 7,2 cm |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
| Afvalbeheerbijdrage (€) | 0,05 |
Downloads
Links
Bekijk artikel bij fabrikant
Karakteristieken
http://www.assets.lighting.philips.com/is/content/PhilipsLighting/7923ab41adc048ce9187a7b70062b5b5
http://www.lighting.philips.com/link/929001326102_EU/prd/nl/nl
Schema
20190910165653064_24.ies
Karakteristieken
Karakteristieken
Onderdelenlijst/explosietekening
Standards & regulation, certificaten etc.
Karakteristieken
http://www.assets.lighting.philips.com/is/content/PhilipsLighting/7923ab41adc048ce9187a7b70062b5b5
http://www.lighting.philips.com/link/929001326102_EU/prd/nl/nl
Schema
20190910165653064_24.ies
Karakteristieken
Karakteristieken
Onderdelenlijst/explosietekening
Standards & regulation, certificaten etc.
Artikel bevat 1 st