Philips - Hogedruk natriumdamplamp - MASTER SON-T PIA Plus 400W E40
Brutoprijs
99,00
Philips - Hogedruk natriumdamplamp - MASTER SON-T PIA Plus 400W E40
Ons artikelnummer
1952878
Artikelnummer fabrikant
8711500179883
Type nummer
MASTER SON-T PIA Plus 400W E40
EAN-code
08711500182951
Productomschrijving
MASTER SON-T PIA PLUS 400W E40 HOGEDRUK NATRIUMDAMPLAMP
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1952878 |
| Artikelnummer fabrikant | 8711500179883 |
| EAN-code | 08711500182951 |
| Artikelklasse (ETIM) | Hogedruk natriumdamplamp |
| Merk | Philips |
| Serie | |
| Type nummer | MASTER SON-T PIA Plus 400W E40 |
| Omschrijving | MST SON-T PIA Plus 400W E E40 1SL/12 |
| Land van Oorsprong | HU |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 28 g |
| Afmeting verpakking | 288 x 288 x 52 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 99,00 per 1 st |
| Afvalbeheerbijdrage (€) | 0,14 |
Artikel bevat 1 st