Pflitsch - Wartel kabel-/buisinvoer - PG29
Aanbevelingen
Productomschrijving
155PCM5X10 KABELWARTEL KUNSTSTOF, PG29, DOORLAAT 5X10MM
Pflitsch 155PCm5x10 wartel
De Pflitsch meervoudige UNI Dicht wartel biedt een praktische oplossing voor situaties met beperkte installatieruimte door meerdere kabels door één boring te leiden. Door het standaard-inzetstuk te vervangen met een UNI meervoudig inzetstuk, kunnen verschillende kabeldiameters worden afgedicht dankzij diverse beschikbare gatenpatronen. De UNI meervoudig kan een beschermklasse van IP 65 bereiken als het verschil tussen de kabeldiameter en het gat minder dan 10% is
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3325351 |
| Artikelnummer fabrikant | 155PCm5x10 |
| EAN-code | 4050366339555 |
| Artikelklasse (ETIM) | Wartel kabel-/buisinvoer |
| Merk | Pflitsch |
| Serie | Uni dicht meervoudig |
| Type nummer | PG29 |
| Omschrijving | Pflitsch 155PCm5x10 wartel |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Geschikt voor kabeldiameter | 10 - 10 mm |
| Type schroefdraad | Pg |
| Nom. draadmaat metrisch/Pg | 29 |
| Met trekontlasting | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Spoed schroefdraad | 1.588 mm |
| Schroefdraadlengte | 11.5 mm |
| Sleutelwijdte | 43 mm |
| Zeskant hoekmaat | 46.5 mm |
| Materiaalkwaliteit | Polycarbonaat (PC) |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Halogeenvrij | Ja |
| Glasvezelversterkt | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP68 |
| Slagvast | Ja |
| Kleur | Grijs |
| Trompetuitvoering | Nee |
| Met contramoer | Nee |
| Model | Recht |
| Meervoudig dichtingsinzetstuk | Ja |
| Vlakkabelkoppeling | Nee |
| Soort afdichting | Afdichtingsring |
| Deelbare koppeling/wartel | Nee |
| Gebruikstemperatuur | -20 - 100 °C |
| Explosiegeteste uitvoering | Nee |
| RAL-nummer | 7035 |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Type trekontlasting volgens EN 62444 | Type A |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 30 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 43 g |
| Afmeting verpakking | 44 x 47 x 47 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 13,10 per 1 st |
Artikel bevat 1 st