Pflitsch - Wartel kabel-/buisinvoer - PG21
Aanbevelingen
Productomschrijving
154PCM2X9 KABELWARTEL KUNSTSTOF, PG21, DOORLAAT 2X9MM
Pflitsch 154PCm2x9 wartel
De Pflitsch meervoudige UNI Dicht wartel maakt het eenvoudig om meerdere kabels door een boring te voeren, wat handig is bij beperkte installatieruimte. Door het standaard-inzetstuk te vervangen door een UNI meervoudig inzetstuk, kun je verschillende kabeldiameters afdichten met diverse gatenpatronen. Dit systeem behaalt een beschermklasse van IP 65 als het verschil tussen de kabeldiameter en het gat minder dan 10% is
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3325245 |
| Artikelnummer fabrikant | 154PCm2x9 |
| EAN-code | 4050366339319 |
| Artikelklasse (ETIM) | Wartel kabel-/buisinvoer |
| Merk | Pflitsch |
| Serie | Uni dicht meervoudig |
| Type nummer | PG21 |
| Omschrijving | Pflitsch 154PCm2x9 wartel |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Geschikt voor kabeldiameter | 9 - 9 mm |
| Type schroefdraad | Pg |
| Nom. draadmaat metrisch/Pg | 21 |
| Met trekontlasting | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Spoed schroefdraad | 1.588 mm |
| Schroefdraadlengte | 11 mm |
| Sleutelwijdte | 33 mm |
| Zeskant hoekmaat | 36.5 mm |
| Materiaalkwaliteit | Polycarbonaat (PC) |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Halogeenvrij | Ja |
| Glasvezelversterkt | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP68 |
| Slagvast | Ja |
| Kleur | Grijs |
| Trompetuitvoering | Nee |
| Met contramoer | Nee |
| Model | Recht |
| Meervoudig dichtingsinzetstuk | Ja |
| Vlakkabelkoppeling | Nee |
| Soort afdichting | Afdichtingsring |
| Deelbare koppeling/wartel | Nee |
| Gebruikstemperatuur | -20 - 100 °C |
| Explosiegeteste uitvoering | Nee |
| Voor explosieveilige zone gas | Geen |
| Voor explosieveilige zone stof | Geen |
| RAL-nummer | 7035 |
| Voor gewapende kabel | Nee |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Afgeschermd | Nee |
| Type trekontlasting volgens EN 62444 | Type A |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 30 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 15 g |
| Afmeting verpakking | 30 x 37 x 37 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 8,27 per 1 st |
Artikel bevat 1 st