Pflitsch - Wartel kabel-/buisinvoer - PG21
Aanbevelingen
Productomschrijving
154EZ2117 EMC-WARTEL, MESSING VERN., PG21, DOORLAAT 16-20MM SCHERM 17MM
Pflitsch 154ez2117 MS wartel
De UNI-suppressorafdichting (UNI Entstor) van Pflitsch is ontworpen voor standaard toepassingen zoals besturingskabels zonder extra eisen aan de stroomcapaciteit. De afscherming van de kabel wordt over een kegel in de schroefverbinding geplaatst. De voordelen van de UNI Entstor Dicht kabelwartels zijn goede dempingswaarden, zeer goede stroomgeleidingscapaciteit, een beperkt aantal componenten, dat de afscherming eindigt bij de konus en het modulaire systeem.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3325216 |
| Artikelnummer fabrikant | 154EZ2117 |
| EAN-code | 4050366061111 |
| Artikelklasse (ETIM) | Wartel kabel-/buisinvoer |
| Merk | Pflitsch |
| Serie | UNI Entstor Dicht EZ |
| Type nummer | PG21 |
| Omschrijving | Pflitsch 154ez2117 MS wartel |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Geschikt voor kabeldiameter | 16 - 20 mm |
| Type schroefdraad | Pg |
| Nom. draadmaat metrisch/Pg | 21 |
| Met trekontlasting | Ja |
| Materiaal | Metaal |
| Spoed schroefdraad | 1.588 mm |
| Schroefdraadlengte | 7 mm |
| Sleutelwijdte | 30 mm |
| Zeskant hoekmaat | 33.5 mm |
| Materiaalkwaliteit | Messing |
| Oppervlaktebescherming | Vernikkeld |
| Halogeenvrij | Ja |
| Glasvezelversterkt | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| Slagvast | Ja |
| Kleur | Nikkel |
| Trompetuitvoering | Nee |
| Met contramoer | Nee |
| Model | Recht |
| Meervoudig dichtingsinzetstuk | Nee |
| Vlakkabelkoppeling | Nee |
| Soort afdichting | Afdichtingsring |
| Deelbare koppeling/wartel | Nee |
| Gebruikstemperatuur | -20 - 100 °C |
| Explosiegeteste uitvoering | Nee |
| Voor explosieveilige zone gas | Geen |
| Voor explosieveilige zone stof | Geen |
| Voor gewapende kabel | Nee |
| EMC-uitvoering | Ja |
| Afgeschermd | Ja |
| Verbindingswijze wartel aan behuizing | Schroeven |
| Type trekontlasting volgens EN 62444 | Type A |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 30 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 72 g |
| Afmeting verpakking | 34 x 34 x 32 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 21,65 per 1 st |
Artikel bevat 1 st