Pflitsch - Wartel kabel-/buisinvoer - PG16
Aanbevelingen
Productomschrijving
15354PCM5X5 KABELWARTEL KUNSTSTOF, PG16, DOORLAAT 5X5MM
Pflitsch 15354PCm5x5 wartel
Met de Pflitsch meervoudige UNI Dicht wartel kunnen meerdere kabels eenvoudig door een boring worden gevoerd, wat handig is bij beperkte installatieruimte. Door het standaard-inzetstuk te vervangen door een inzetstuk uit het UNI meervoudig programma, kunnen verschillende kabeldiameters worden afgedicht dankzij de verschillende gatenpatronen die Pflitsch biedt. Wanneer het verschil tussen de kabeldiameter en het gat minder dan 10% bedraagt, wordt beschermklasse IP 65 bereikt
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3325071 |
| Artikelnummer fabrikant | 15354PCm5x5 |
| EAN-code | 4050366339111 |
| Artikelklasse (ETIM) | Wartel kabel-/buisinvoer |
| Merk | Pflitsch |
| Serie | Uni dicht meervoudig |
| Type nummer | PG16 |
| Omschrijving | Pflitsch 15354PCm5x5 wartel |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Geschikt voor kabeldiameter | 5 - 5 mm |
| Type schroefdraad | Pg |
| Nom. draadmaat metrisch/Pg | 16 |
| Met trekontlasting | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Spoed schroefdraad | 1.41 mm |
| Schroefdraadlengte | 9 mm |
| Sleutelwijdte | 33 mm |
| Zeskant hoekmaat | 36.5 mm |
| Materiaalkwaliteit | Polycarbonaat (PC) |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Halogeenvrij | Ja |
| Glasvezelversterkt | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP68 |
| Slagvast | Ja |
| Kleur | Grijs |
| Trompetuitvoering | Nee |
| Met contramoer | Nee |
| Model | Recht |
| Meervoudig dichtingsinzetstuk | Ja |
| Vlakkabelkoppeling | Nee |
| Soort afdichting | Afdichtingsring |
| Deelbare koppeling/wartel | Nee |
| Gebruikstemperatuur | -20 - 100 °C |
| Explosiegeteste uitvoering | Nee |
| Voor explosieveilige zone gas | Geen |
| Voor explosieveilige zone stof | Geen |
| RAL-nummer | 7035 |
| Voor gewapende kabel | Nee |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Afgeschermd | Nee |
| Type trekontlasting volgens EN 62444 | Type A |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 30 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 11 g |
| Afmeting verpakking | 31 x 30 x 30 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 9,97 per 1 st |
Artikel bevat 1 st