Peha - Verlichtingselement schakelmateriaal - D GLÜ 505/12
Brutoprijs
8,83
Peha - Verlichtingselement schakelmateriaal - D GLÜ 505/12
Ons artikelnummer
1038369
Artikelnummer fabrikant
00575111
Type nummer
D GLÜ 505/12
EAN-code
4010105575118
Toepassing
Schakelaar/drukker
Lamptype
Gloeilamp
Lamphouder
Steeksokkel
Nom. spanning
12 V
Nom. stroom
0.04 A
Productomschrijving
GLU505/12 GLOEILAMPELEM.6-12V BASISELEMENT INBOUW
Glim-, gloei- en LED-lampelement de serie 500 en WAB-schakelaars/-pulsdrukker met insteekcontacten
Glimlampelement voor 6-12 V =,40 mA
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1038369 |
| Artikelnummer fabrikant | 00575111 |
| EAN-code | 4010105575118 |
| Artikelklasse (ETIM) | Verlichtingselement schakelmateriaal |
| Merk | Peha |
| Serie | |
| Type nummer | D GLÜ 505/12 |
| Omschrijving | Gloeilampelement voor 6-12 V~, 40 mA |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Toepassing | Schakelaar/drukker |
| Lamptype | Gloeilamp |
| Lamphouder | Steeksokkel |
| Nom. spanning | 12 V |
| Nom. stroom | 0.04 A |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 10 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,001 kg |
| Afmeting verpakking | 0,132 x 0,125 x 0,001 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 8,83 per 1 st |
Artikel bevat 1 st