Peha - Schakelaar/wandcontactdoos combinatie - H 1995
Brutoprijs
45,58
Peha - Schakelaar/wandcontactdoos combinatie - H 1995
Ons artikelnummer
1011913
Artikelnummer fabrikant
00274521
Type nummer
H 1995
EAN-code
4010105274523
Uitvoering schakelaar
Serieschakelaar
Uitvoering wandcontactdoos
Zonder beschermingscontact
Aantal contactdozen
1
Bedieningswijze
Wip/drukker
Montagerichting
Verticaal
Productomschrijving
1995 KOMBI SERIE ZA OPBOUW PROGRAMMA WIT
Combinatiewipschakelaar 10 A 250 V~,wandcontactdoos zonder aarde 2polig,10/16 A 250 VserieAfmetingen B 60 x L 110 x H 35 mm
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1011913 |
| Artikelnummer fabrikant | 00274521 |
| EAN-code | 4010105274523 |
| Artikelklasse (ETIM) | Schakelaar/wandcontactdoos combinatie |
| Merk | Peha |
| Serie | Opbouw |
| Type nummer | H 1995 |
| Omschrijving | Opbouw combinatie wipschakelaar serie met wcd zonder aarde 2-polig, wi |
| Land van Oorsprong | HU |
Technisch
| Uitvoering schakelaar | Serieschakelaar |
| Uitvoering wandcontactdoos | Zonder beschermingscontact |
| Aantal contactdozen | 1 |
| Bedieningswijze | Wip/drukker |
| Montagerichting | Verticaal |
| Bevestigingswijze | Bevestiging met schroef |
| Met verlichting | Nee |
| Montagewijze | Opbouw |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Duroplast |
| Halogeenvrij | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |
| Kleur | Crèmewit (elektrowit) |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 1013 |
| Transparant | Nee |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Nom. spanning | 250 V |
| Nom. stroom wandcontactdoos | 16 A |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 10 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,123 kg |
| Afmeting verpakking | 0,202 x 0,187 x 0,129 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 45,58 per 1 st |
Artikel bevat 1 st