Peha - Overige elektronische elementen schakelmateriaal - D 1603/CA USB SPV O.A.
Productomschrijving
00971403 USB-LAADSTATION 3,4 A MET 1 × TYP A & 1 × TYP C (QC 3.0)
USB-laadstation 3,4 A, met USB type A+C (QC3.0)
Met 1x USB A + 1x USB C, uitgangsspanning 5-12 V, voor het voeden en opladen van mobiele apparaten, de laadstroom wordt automatisch verdeeld tussen de laadcontactdozen, kortsluitvast, zonder centraal plaatje. Technische gegevens: Nominale spanning: AC 110-250 V~ Netfrequentie: 50/60 Hz Uitgang: Alleen voor USB type A of C: USB uitgangsspanning DC 5 V, laadstroom 3,0 A (max.15 W), USB uitgangsspanning DC 9 V, laadstroom 2,0 A (max.18 W), USB uitgangsspanning DC 12 V, laadstroom 1,5 A (max.18 W). USB type A+C (parallelle werking): USB-uitgangsspanning DC 5 V, laadstroom 3,4 A (max.17 W). Schroefklemmen: 2x 1,5 mm² tot 2x 2,5 mm² Beschermingsklasse: IP20 Apparaatuitgang: galvanisch geïsoleerd USB-laadcontactdozen: beveiligd tegen overstroom en kortsluiting.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4272113 |
| Artikelnummer fabrikant | 00971403 |
| EAN-code | 4010105971408 |
| Artikelklasse (ETIM) | Overige elektronische elementen schakelmateriaal |
| Merk | Peha |
| Serie | |
| Type nummer | D 1603/CA USB SPV O.A. |
| Omschrijving | USB-Laadstation 3,4 A met 1 × Typ A & 1 × Typ C (QC 3.0) |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Model | Overig |
| Samenstelling | Modulair element voor schakelmateriaal |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Halogeenvrij | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Kleur | Overig |
| Bevestigingswijze | Bevestiging met schroef |
| Radiogestuurd | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 37 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 10 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,022 kg |
| Afmeting verpakking | 0,095 x 0,06 x 0,01 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 572,80 per 1 st |
Artikel bevat 10 st