Peha - Installatieschakelaar - H 1626
Brutoprijs
30,65
Peha - Installatieschakelaar - H 1626
Ons artikelnummer
1009478
Artikelnummer fabrikant
00386621
Type nummer
H 1626
EAN-code
4010105386622
Type schakeling
Wisselschakelaar
Bedieningswijze
Trekkoord
Samenstelling
Basiselement met complete behuizing
Drukvlakschakelaar
Nee
Aantal wippen
1
Productomschrijving
1626 TREKSCHAK WISSEL OPBOUW PROGRAMMA WIT
Trekschakelaar 10 A 250 V~universeel (1polig en hotel)
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1009478 |
| Artikelnummer fabrikant | 00386621 |
| EAN-code | 4010105386622 |
| Artikelklasse (ETIM) | Installatieschakelaar |
| Merk | Peha |
| Serie | Standaard |
| Type nummer | H 1626 |
| Omschrijving | STANDARD trekschakelaar opb. universeel10 A, 250 V~, wit |
| Land van Oorsprong | HU |
Technisch
| Type schakeling | Wisselschakelaar |
| Bedieningswijze | Trekkoord |
| Samenstelling | Basiselement met complete behuizing |
| Drukvlakschakelaar | Nee |
| Aantal wippen | 1 |
| Montagewijze | Opbouw |
| Bevestigingswijze | Klauw-/schroefbevestiging |
| Materiaal | Overig |
| Materiaalkwaliteit | Duroplast |
| Halogeenvrij | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |
| Kleur | Crèmewit (elektrowit) |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 1013 |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Nom. spanning | 250 V |
| Schakelstroom voor fluorescentielampen | 6 AX |
| Terugmeldcontact | Nee |
| Aansluitwijze | Steekklem |
| Wasmachineschakelaar | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 10 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,062 kg |
| Afmeting verpakking | 0,173 x 0,139 x 0,066 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 30,65 per 1 st |
Artikel bevat 1 st