Peha - Drukcontact - D 750.70
Brutoprijs
20,16
Peha - Drukcontact - D 750.70
Ons artikelnummer
1156802
Artikelnummer fabrikant
00623511
Type nummer
D 750.70
EAN-code
4010105623512
Samenstelling
Basiselement met centrale afdekplaat
Model
Enkel drukcontact
Bedieningswijze
Wip
Contacten
1 maakcontact
Terugmeldcontact
Nee
Productomschrijving
750.70 PULSDRUKKER 1-POLIG ALU
Pulsdrukker 1polig, met maakcontact 10 A 250 V~, met schroefklemcontacten, 10 mm inbouwdiepte, 1polig, met wip
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1156802 |
| Artikelnummer fabrikant | 00623511 |
| EAN-code | 4010105623512 |
| Artikelklasse (ETIM) | Drukcontact |
| Merk | Peha |
| Serie | Compacta |
| Type nummer | D 750.70 |
| Omschrijving | Compacta pulsdrukker 1-polig, met wipmaakcontact, aluminium |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Samenstelling | Basiselement met centrale afdekplaat |
| Model | Enkel drukcontact |
| Bedieningswijze | Wip |
| Contacten | 1 maakcontact |
| Terugmeldcontact | Nee |
| Aantal wippen | 1 |
| Met verlichting | Nee |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Halogeenvrij | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Gelakt |
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |
| Kleur | Aluminium |
| Transparant | Nee |
| Tekstveld/beschrijvingsvlak | Nee |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Nom. spanning | 250 V |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 10 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,03 kg |
| Afmeting verpakking | 0,151 x 0,118 x 0,056 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 20,16 per 1 st |
Artikel bevat 1 st