Peha - Drukcontact - D 625 T WAB
Brutoprijs
37,42
Peha - Drukcontact - D 625 T WAB
Ons artikelnummer
1107030
Artikelnummer fabrikant
00390811
Type nummer
D 625 T WAB
EAN-code
4010105390810
Samenstelling
Basiselement met complete behuizing
Model
Enkel drukcontact
Bedieningswijze
Wip
Contacten
1 maakcontact
Terugmeldcontact
Nee
Productomschrijving
625TWAB SCHAK SERIE PULS OPB SLAGVAST SPATW DICHT IP44
Pulsdrukkers 10 A 250 V~ met diverse symbolen10-65 L; 3-65 T; 2-65 K; 1-65 N; 1-65 rood)reserve symbolen zie pag. 110)met insteekcontacten1polig, seriedrukker met 2 x maakcontact
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1107030 |
| Artikelnummer fabrikant | 00390811 |
| EAN-code | 4010105390810 |
| Artikelklasse (ETIM) | Drukcontact |
| Merk | Peha |
| Serie | WAB |
| Type nummer | D 625 T WAB |
| Omschrijving | Pulsdr. 10A, 250V~, div.symbolen, 1-pol.grijs, seriedrukker met 2x maa |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Samenstelling | Basiselement met complete behuizing |
| Model | Enkel drukcontact |
| Bedieningswijze | Wip |
| Contacten | 1 maakcontact |
| Terugmeldcontact | Nee |
| Aantal wippen | 2 |
| Met verlichting | Nee |
| Montagewijze | Opbouw |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Halogeenvrij | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |
| Kleur | Grijs |
| Transparant | Nee |
| Tekstveld/beschrijvingsvlak | Nee |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| Nom. spanning | 250 V |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 10 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,146 kg |
| Afmeting verpakking | 0,305 x 0,19 x 0,08 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 37,42 per 1 st |
Artikel bevat 1 st