Peha - Bodemplaat schakelmateriaal - D 31
Brutoprijs
3,13
Peha - Bodemplaat schakelmateriaal - D 31
Ons artikelnummer
1139123
Artikelnummer fabrikant
00587111
Type nummer
D 31
EAN-code
4010105587111
Model
1-voudig
Montagerichting
Verticaal
Materiaal
Kunststof
Materiaalkwaliteit
Overig
Halogeenvrij
Ja
Productomschrijving
D 31 BODEMPLAAT ENKELVOUDIG BODEMPLAAT, BRANDWEREND
Bodemplaat, brandwerend voor onderstaande opbouwapparaten 1voudig, B 60 x L 63 mm
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1139123 |
| Artikelnummer fabrikant | 00587111 |
| EAN-code | 4010105587111 |
| Artikelklasse (ETIM) | Bodemplaat schakelmateriaal |
| Merk | Peha |
| Serie | |
| Type nummer | D 31 |
| Omschrijving | Bodemplaat brandwerend, 1-voudigB 60 x L 63 mm |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Model | 1-voudig |
| Montagerichting | Verticaal |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Halogeenvrij | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |
| Kleur | Wit |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 1013 |
| Geschikt voor leidingkanaal | Nee |
| Schakelmateriaalbreedte | 60 mm |
| Schakelmateriaalhoogte | 63 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 10 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,013 kg |
| Afmeting verpakking | 0,075 x 0,075 x 0,075 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 3,13 per 1 st |
Artikel bevat 1 st