Helu - Data- en communicatiekabel - PAAR-TRONIC-CY 50x0,5
Ons artikelnummer
2606924
Artikelnummer fabrikant
17011
Type nummer
PAAR-TRONIC-CY 50x0,5
EAN-code
4060892089213
Nom. geleiderdoorsnede
0.5 mm²
Samenstelling geleider
Klasse 5 = soepel
Aantal aders
50
Getwist
Per twee
Materiaal aderisolatie
Polyvinylchloride (PVC)
Aanbevelingen
Productvarianten
Productomschrijving
17011H1000 PAAR-TRONIC-CY 25X2X0,5 DATAKABEL EMC H1000
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2606924 |
| Artikelnummer fabrikant | 17011 |
| EAN-code | 4060892089213 |
| Artikelklasse (ETIM) | Data- en communicatiekabel |
| Merk | Helu |
| Serie | PAAR-TRONIC-CY |
| Type nummer | PAAR-TRONIC-CY 50x0,5 |
| Omschrijving | PAAR-TRONIC-CY 25x2x0,5 mm² (Ø 21,4mm) (1000m Haspel) |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. geleiderdoorsnede | 0.5 mm² |
| Samenstelling geleider | Klasse 5 = soepel |
| Aantal aders | 50 |
| Getwist | Per twee |
| Materiaal aderisolatie | Polyvinylchloride (PVC) |
| Afscherming groepen | Geen |
| Afscherming collectief | Vlechtwerk |
| Mantelmateriaal | Polyvinylchloride (PVC) |
| Mantelkleur | Grijs |
| Brandvertraging | Volgens IEC/EN 60332-1-2 |
| Rookarm volgens EN 61034-2 | Nee |
| Buitendiameter circa | 21 mm |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | -5 - 80 °C |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -30 - 80 °C |
| Categorie | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | Haspel van 1000 m |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 740 kg |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 25.034,00 per 1 st |