Osram - TL-buis - L 13W/640 FLH1
Ons artikelnummer
1095822
Artikelnummer fabrikant
4050300008974
Type nummer
L 13W/640 FLH1
EAN-code
4050300008974
Lampvermogen
13 W
Lichtstroom
830 lm
Voet
G5
Kleurweergave-index
60-69
Kleurtemperatuur
4000 K
Productomschrijving
L13W/640
Buisvormige fluorescentielampen 16 mm, kort, met G5 lampvoet. Productvoordelen: Ideaal voor kostenefficiënte creatieve verlichting en decoratie. Toepassingsgebieden: Winkels. Supermarkten en warenhuizen. Openbare gebouwen.
Dit artikel is niet meer leverbaar. Neem contact met ons op.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1095822 |
| Artikelnummer fabrikant | 4050300008974 |
| EAN-code | 4050300008974 |
| Artikelklasse (ETIM) | TL-buis |
| Merk | Osram |
| Serie | 7CA 30 20 |
| Type nummer | L 13W/640 FLH1 |
| Omschrijving | Basic T5 Short 13 W/640 |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Lampvermogen | 13 W |
| Lichtstroom | 830 lm |
| Voet | G5 |
| Kleurweergave-index | 60-69 |
| Kleurtemperatuur | 4000 K |
| Lampvorm | Staaf |
| Specifieke lichtstroom lamp | 63 lm/W |
| Lichtkleur | 640 |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Neutraal wit 3300 - 5300 K |
| Buisdiameter | 16 mm |
| Lengte | 531.1 mm |
| Ringdiameter | 16 mm |
| Interne reflectorlaag | Nee |
| Kleur | Wit |
| Toepassing | Algemeen |
| Splinterbescherming | Nee |
| Ontstekingsstrook | Nee |
| Snelstart | Nee |
| Starterloos bedrijf | Nee |
| Spectrumlamp | Nee |
| Geschikt voor explosieveilige armaturen | Nee |
| Geschikt voor noodverlichting | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | A |
| Gemiddelde nom. levensduur | 10000 h |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 14 kWh |
| Lampaanduiding | T5 |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | G |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,06 kg |
| Afmeting verpakking | 0,019 x 0,019 x 0,533 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
| Afvalbeheerbijdrage (€) | 0,14 |
Downloads
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Standards & regulation, certificaten etc.
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Standards & regulation, certificaten etc.
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Artikel bevat 1 st