Osram - LED driver - OTi DALI 50/220...240/1A4 NFC
Brutoprijs
Niet meer leverbaar
Osram - LED driver - OTi DALI 50/220...240/1A4 NFC
Ons artikelnummer
4224642
Artikelnummer fabrikant
4062172061889
Type nummer
OTi DALI 50/220...240/1A4 NFC
EAN-code
4062172061889
Model
Dynamisch
Geschikt voor buitengebruik
Nee
Behuizing
Kunststof behuizing
Breedte
75 mm
Beschermingsgraad (IP)
IP20
Productomschrijving
4062172061889 OPTOTRONIC® INTE LLIGENT – DALI NFC 50/220...240/1A4 NFC
Compacte constante stroom LED drivers. Productkenmerken: . Productvoordelen: . Toepassingsgebieden: .
Dit artikel is niet meer leverbaar. Neem contact met ons op.
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "LED driver" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4224642 |
| Artikelnummer fabrikant | 4062172061889 |
| EAN-code | 4062172061889 |
| Artikelklasse (ETIM) | LED driver |
| Merk | Osram |
| Serie | |
| Type nummer | OTi DALI 50/220...240/1A4 NFC |
| Omschrijving | OPTOTRONIC® Intelligent – DALI NFC 50/220...240/1A4 NFC |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Model | Dynamisch |
| Geschikt voor buitengebruik | Nee |
| Behuizing | Kunststof behuizing |
| Breedte | 75 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Lengte | 110 mm |
| Hoogte | 25 mm |
| Geschikt voor constante stroom | Ja |
| Geschikt voor constante spanning | Nee |
| Uitgangsspanning | 15 - 54 V |
| Geschikt voor gelijkspanning (primaire zijde) | Ja |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar DALI | Ja |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Ja |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Ja |
| Niet dimbaar | Nee |
| Constante lichtstroom regeling | Ja |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Ja |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,167 kg |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
Downloads
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Standards & regulation, certificaten etc.
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Standards & regulation, certificaten etc.
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Artikel bevat 1 st