Osram - Lamp voor medische toepassingen - HXP R 120W/45C VIS 75W 120W
Brutoprijs
1.284,00
Osram - Lamp voor medische toepassingen - HXP R 120W/45C VIS 75W 120W
Ons artikelnummer
1951241
Artikelnummer fabrikant
4050300882772
Type nummer
HXP R 120W/45C VIS 75W 120W
EAN-code
4050300882772
Lampvermogen
120 W
Lampspanning
85 - 85 V
Nom. stroom
1400 mA
Voet
Overig
Toepassing
Overig
Productomschrijving
HXP R 120W/45C VIS 75W 120W LAMP VOOR MEDISCHE TOEPASSING
Eigenschappen productfamilie: Hoge luminantie / uitstraling met intense puntbron. Brede spectrale verdeling in het zichtbare en ultraviolette bereik. Verbeterde UV-eigenschappen beschikbaar op sommige typen. Hoge boogstabiliteit. Toepassingsgebieden: microscopie. Laboratorium analyse. UV-uitharding. Vezelverlichting. Microscopie. Solar Simulatie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1951241 |
| Artikelnummer fabrikant | 4050300882772 |
| EAN-code | 4050300882772 |
| Artikelklasse (ETIM) | Lamp voor medische toepassingen |
| Merk | Osram |
| Serie | |
| Type nummer | HXP R 120W/45C VIS 75W 120W |
| Omschrijving | HXP R 120W 85V/45C VIS |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Lampvermogen | 120 W |
| Lampspanning | 85 - 85 V |
| Nom. stroom | 1400 mA |
| Voet | Overig |
| Toepassing | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 13 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 158 g |
| Afmeting verpakking | 103 x 87 x 87 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 1.284,00 per 1 st |
| Afvalbeheerbijdrage (€) | 0,14 |
Artikel bevat 1 st