Omron - Toebehoren/onderdelen voor sensoren - F39-LJB3-M6K
Brutoprijs
5,48
Omron - Toebehoren/onderdelen voor sensoren - F39-LJB3-M6K
Ons artikelnummer
2364489
Artikelnummer fabrikant
F39B0005A
Type nummer
F39-LJB3-M6K
EAN-code
4548583033139
Toebehoren
Ja
Onderdeel
Nee
Productomschrijving
F39LJB3M6K MONTAGEBEUGEL VOOR F3SJ-E/-B SNELMONTAGEBEUGEL
Montagebeugel voor F3SJ-E/-B, snelmontagebeugel M6, incl. binnenzeskantschroeven (M6 × 10)
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2364489 |
| Artikelnummer fabrikant | F39B0005A |
| EAN-code | 4548583033139 |
| Artikelklasse (ETIM) | Toebehoren/onderdelen voor sensoren |
| Merk | Omron |
| Serie | Veiligheidscomponenten |
| Type nummer | F39-LJB3-M6K |
| Omschrijving | Montagebeugel voor F3SJ-E/-B, snelmontagebeugel M6, incl. binnenzeskan |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 18 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,019 kg |
| Afmeting verpakking | 0,079 x 0,047 x 0,012 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 5,48 per 1 st |
Artikel bevat 1 st