Omron - Toebehoren/onderdelen voor RFID - V600-A42 30M
Brutoprijs
Niet meer leverbaar
Omron - Toebehoren/onderdelen voor RFID - V600-A42 30M
Ons artikelnummer
2373188
Artikelnummer fabrikant
V60A1007C
Type nummer
V600-A42 30M
EAN-code
4536854706523
Type toebehoren/onderdelen
Verbindingskabel
Toebehoren
Ja
Onderdeel
Nee
Productomschrijving
V600A4230M 30 M VERLENGKABELT .B.V. LEES-/SCHRIJFKOP
30 m verlengkabel t.b.v. lees-/schrijfkop
Dit artikel is niet meer leverbaar. Neem contact met ons op.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2373188 |
| Artikelnummer fabrikant | V60A1007C |
| EAN-code | 4536854706523 |
| Artikelklasse (ETIM) | Toebehoren/onderdelen voor RFID |
| Merk | Omron |
| Serie | Auto ID producten |
| Type nummer | V600-A42 30M |
| Omschrijving | 30 m verlengkabel t.b.v. lees-/schrijfkop |
| Land van Oorsprong | JP |
Technisch
| Type toebehoren/onderdelen | Verbindingskabel |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,742 kg |
| Afmeting verpakking | 0,243 x 0,248 x 0,078 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
Artikel bevat 1 st