Omron - Toebehoren/onderdelen voor motorbesturings- en beveiligingsapparaat - R88A-CAKA040SR-E
Ons artikelnummer
4067071
Artikelnummer fabrikant
AA032605M
Type nummer
R88A-CAKA040SR-E
EAN-code
4547648889759
Type toebehoren/onderdelen
Verbindingskabel
Toebehoren
Ja
Onderdeel
Nee
Productomschrijving
R88ACAKA040SRE G5-SERIE SERVOMOTORK ABEL, 40 M, FÜR R88M-K(050 - 750)30(H/T) MOTOREN
G5 series servo motor power cable, 40 m, non braked, 50-750W
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4067071 |
| Artikelnummer fabrikant | AA032605M |
| EAN-code | 4547648889759 |
| Artikelklasse (ETIM) | Toebehoren/onderdelen voor motorbesturings- en beveiligingsapparaat |
| Merk | Omron |
| Serie | SERVO |
| Type nummer | R88A-CAKA040SR-E |
| Omschrijving | G5 series servo motor power cable, 40 m, non braked, 50-750W |
| Land van Oorsprong | IT |
Technisch
| Type toebehoren/onderdelen | Verbindingskabel |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 32 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 2,573 kg |
| Afmeting verpakking | 0,39 x 0,362 x 0,124 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 495,80 per 1 st |
Artikel bevat 1 st