Omron - Toebehoren/onderdelen voor motorbesturings- en beveiligingsapparaat - R88A-CAGD040BR-E
Ons artikelnummer
4067067
Artikelnummer fabrikant
AA032616E
Type nummer
R88A-CAGD040BR-E
EAN-code
4547648889865
Type toebehoren/onderdelen
Verbindingskabel
Toebehoren
Ja
Onderdeel
Nee
Productomschrijving
R88ACAGD040BRE G5-SERIE SERVOMOTORK ABEL, 40 M, MIT BREMSE, FÜR R88M-K (3K0 - 5K0)30/2
G5 series servo motor power cable, 40 m, with brake, 3 k W to 5 kW
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4067067 |
| Artikelnummer fabrikant | AA032616E |
| EAN-code | 4547648889865 |
| Artikelklasse (ETIM) | Toebehoren/onderdelen voor motorbesturings- en beveiligingsapparaat |
| Merk | Omron |
| Serie | SERVO |
| Type nummer | R88A-CAGD040BR-E |
| Omschrijving | G5 series servo motor power cable, 40 m, with brake, 3 k W to 5 kW |
| Land van Oorsprong | IT |
Technisch
| Type toebehoren/onderdelen | Verbindingskabel |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 32 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 15 kg |
| Afmeting verpakking | 0,52 x 0,51 x 0,17 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 964,50 per 1 st |
Artikel bevat 1 st