Omron - Toebehoren/onderdelen voor motorbesturings- en beveiligingsapparaat - R88A-CAGB040SR-E
Ons artikelnummer
4067065
Artikelnummer fabrikant
AA032618A
Type nummer
R88A-CAGB040SR-E
EAN-code
4547648889889
Type toebehoren/onderdelen
Verbindingskabel
Toebehoren
Ja
Onderdeel
Nee
Productomschrijving
R88ACAGB040SRE G/G5-SERIE SERVOMOTO RKABEL, 40 M, OHNE BREMSE, FÜR R88M-K (1K0 - 1K5)3
Servo motor power cable, 40 m, w/o brake, 900W-1.5 kW
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4067065 |
| Artikelnummer fabrikant | AA032618A |
| EAN-code | 4547648889889 |
| Artikelklasse (ETIM) | Toebehoren/onderdelen voor motorbesturings- en beveiligingsapparaat |
| Merk | Omron |
| Serie | SERVO |
| Type nummer | R88A-CAGB040SR-E |
| Omschrijving | Servo motor power cable, 40 m, w/o brake, 900W-1.5 kW |
| Land van Oorsprong | IT |
Technisch
| Type toebehoren/onderdelen | Verbindingskabel |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 32 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 8,319 kg |
| Afmeting verpakking | 0,515 x 0,443 x 0,137 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 562,50 per 1 st |
Artikel bevat 1 st