Omron - Toebehoren/onderdelen voor meetinstrumenten paneelbouw - K33-L1B
Brutoprijs
326,70
Omron - Toebehoren/onderdelen voor meetinstrumenten paneelbouw - K33-L1B
Ons artikelnummer
2367816
Artikelnummer fabrikant
K33 1006E
Type nummer
K33-L1B
EAN-code
4547648022866
Type toebehoren/onderdelen
Overig
Toebehoren
Ja
Onderdeel
Nee
Productomschrijving
K33L1B UITGANGSKAART LINEAIRE STROOMUITGANG (DC 0(4)-20 MA)
Uitgangskaart lineaire stroomuitgang (DC 0(4)-20 mA) + sensor voeding (10 VDC, +/- 5%, 100 mA)
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2367816 |
| Artikelnummer fabrikant | K33 1006E |
| EAN-code | 4547648022866 |
| Artikelklasse (ETIM) | Toebehoren/onderdelen voor meetinstrumenten paneelbouw |
| Merk | Omron |
| Serie | Paneelmeters |
| Type nummer | K33-L1B |
| Omschrijving | Uitgangskaart lineaire stroomuitgang (DC 0(4)-20 mA) + sensor voeding |
| Land van Oorsprong | JP |
Technisch
| Type toebehoren/onderdelen | Overig |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 9 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,047 kg |
| Afmeting verpakking | 0,115 x 0,075 x 0,039 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 326,70 per 1 st |
Artikel bevat 1 st