Omron - Toebehoren/onderdelen voor meetinstrumenten paneelbouw - K33-B
Brutoprijs
74,65
Omron - Toebehoren/onderdelen voor meetinstrumenten paneelbouw - K33-B
Ons artikelnummer
1112759
Artikelnummer fabrikant
K33 1004R
Type nummer
K33-B
EAN-code
4547648022842
Type toebehoren/onderdelen
Overig
Toebehoren
Ja
Onderdeel
Nee
Productomschrijving
K33B K33B SENSOR VOEDINGVOEDIN G (10 VDC,+/-5%,100MA)
Sensor voeding (10 VDC, +/- 5%, 100 mA)
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1112759 |
| Artikelnummer fabrikant | K33 1004R |
| EAN-code | 4547648022842 |
| Artikelklasse (ETIM) | Toebehoren/onderdelen voor meetinstrumenten paneelbouw |
| Merk | Omron |
| Serie | Paneelmeters |
| Type nummer | K33-B |
| Omschrijving | Sensor voeding (10 VDC, +/- 5%, 100 mA) |
| Land van Oorsprong | JP |
Technisch
| Type toebehoren/onderdelen | Overig |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 9 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,044 kg |
| Afmeting verpakking | 0,111 x 0,08 x 0,038 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 74,65 per 1 st |
Artikel bevat 1 st