Omron - Toebehoren/onderdelen voor frequentieregelaar - AX-RAI07700042-DE
Brutoprijs
290,20
Omron - Toebehoren/onderdelen voor frequentieregelaar - AX-RAI07700042-DE
Ons artikelnummer
2358134
Artikelnummer fabrikant
AA029418B
Type nummer
AX-RAI07700042-DE
EAN-code
4547648871440
Type toebehoren/onderdelen
Filter
Toebehoren
Ja
Onderdeel
Nee
Productomschrijving
AXRAI07700042DE AC REACTOR IN PUT ZIJDE VOOR JX-A4004/A4007
AC Reactor input zijde voor JX-A4004/A4007/A4015, 7,7 mH, 4,2 A
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2358134 |
| Artikelnummer fabrikant | AA029418B |
| EAN-code | 4547648871440 |
| Artikelklasse (ETIM) | Toebehoren/onderdelen voor frequentieregelaar |
| Merk | Omron |
| Serie | Frequentieregelaars |
| Type nummer | AX-RAI07700042-DE |
| Omschrijving | AC Reactor input zijde voor JX-A4004/A4007/A4015, 7,7 mH, 4,2 A |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Type toebehoren/onderdelen | Filter |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 44 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,787 kg |
| Afmeting verpakking | 0,188 x 0,156 x 0,18 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 290,20 per 1 st |
Artikel bevat 1 st