Omron - Toebehoren/onderdelen voor frequentieregelaar - AX-FIC4044-SE
Brutoprijs
209,30
Omron - Toebehoren/onderdelen voor frequentieregelaar - AX-FIC4044-SE
Ons artikelnummer
4218937
Artikelnummer fabrikant
AA063097B
Type nummer
AX-FIC4044-SE
EAN-code
4549734841290
Type toebehoren/onderdelen
Filter
Toebehoren
Ja
Onderdeel
Nee
Productomschrijving
AXFIC4044SE M1 RFI FILTER 44 A,
M1-serie RFI-filter 44 A, 400 VAC, driefase.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4218937 |
| Artikelnummer fabrikant | AA063097B |
| EAN-code | 4549734841290 |
| Artikelklasse (ETIM) | Toebehoren/onderdelen voor frequentieregelaar |
| Merk | Omron |
| Serie | |
| Type nummer | AX-FIC4044-SE |
| Omschrijving | M1-serie RFI-filter 44 A, 400 VAC, driefase. |
| Land van Oorsprong | TH |
Technisch
| Type toebehoren/onderdelen | Filter |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 2,657 kg |
| Afmeting verpakking | 0,36 x 0,204 x 0,095 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 209,30 per 1 st |
Artikel bevat 1 st