Omron - Toebehoren/onderdelen voor frequentieregelaar - AX-FIC4004-SE-LL
Brutoprijs
76,55
Omron - Toebehoren/onderdelen voor frequentieregelaar - AX-FIC4004-SE-LL
Ons artikelnummer
4218932
Artikelnummer fabrikant
AA063100F
Type nummer
AX-FIC4004-SE-LL
EAN-code
4549734841245
Type toebehoren/onderdelen
Filter
Toebehoren
Ja
Onderdeel
Nee
Productomschrijving
AXFIC4004SELL LOW LEAKAGE M1 RFI F ILTER 5 A, 400 VAC, THREE PHASE.
M1-serie Lage lekstroom RFI-filter 5 A, 400 VAC, driefase.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4218932 |
| Artikelnummer fabrikant | AA063100F |
| EAN-code | 4549734841245 |
| Artikelklasse (ETIM) | Toebehoren/onderdelen voor frequentieregelaar |
| Merk | Omron |
| Serie | |
| Type nummer | AX-FIC4004-SE-LL |
| Omschrijving | M1-serie Lage lekstroom RFI-filter 5 A, 400 VAC, driefase. |
| Land van Oorsprong | TH |
Technisch
| Type toebehoren/onderdelen | Filter |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,85 kg |
| Afmeting verpakking | 0,28 x 0,22 x 0,07 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 76,55 per 1 st |
Artikel bevat 1 st