Omron - Toebehoren/onderdelen voor frequentieregelaar - AX-FIC1045-SE
Brutoprijs
128,60
Omron - Toebehoren/onderdelen voor frequentieregelaar - AX-FIC1045-SE
Ons artikelnummer
4218929
Artikelnummer fabrikant
AA063089A
Type nummer
AX-FIC1045-SE
EAN-code
4549734841214
Type toebehoren/onderdelen
Filter
Toebehoren
Ja
Onderdeel
Nee
Productomschrijving
AXFIC1045SE M1 SERIES RFI FILTER
M1-serie RFI-filter 45 A, 200 VAC, eenfase.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4218929 |
| Artikelnummer fabrikant | AA063089A |
| EAN-code | 4549734841214 |
| Artikelklasse (ETIM) | Toebehoren/onderdelen voor frequentieregelaar |
| Merk | Omron |
| Serie | |
| Type nummer | AX-FIC1045-SE |
| Omschrijving | M1-serie RFI-filter 45 A, 200 VAC, eenfase. |
| Land van Oorsprong | TH |
Technisch
| Type toebehoren/onderdelen | Filter |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 2,02 kg |
| Afmeting verpakking | 0,359 x 0,204 x 0,095 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 128,60 per 1 st |
Artikel bevat 1 st