Omron - Toebehoren/onderdelen voor frequentieregelaar - AX-FIC1045-SE-LL
Brutoprijs
143,90
Omron - Toebehoren/onderdelen voor frequentieregelaar - AX-FIC1045-SE-LL
Ons artikelnummer
4218930
Artikelnummer fabrikant
AA063093M
Type nummer
AX-FIC1045-SE-LL
EAN-code
4549734841221
Type toebehoren/onderdelen
Filter
Toebehoren
Ja
Onderdeel
Nee
Productomschrijving
AXFIC1045SELL LOW LEAKAGE M1 SERIE S RFI FILTER 45 A, 200 VAC, SINGLE PHASE.
Low Leakage M1 Series RFI filter 45 A, 200 VAC, single phase.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4218930 |
| Artikelnummer fabrikant | AA063093M |
| EAN-code | 4549734841221 |
| Artikelklasse (ETIM) | Toebehoren/onderdelen voor frequentieregelaar |
| Merk | Omron |
| Serie | |
| Type nummer | AX-FIC1045-SE-LL |
| Omschrijving | Low Leakage M1 Series RFI filter 45 A, 200 VAC, single phase. |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Type toebehoren/onderdelen | Filter |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 9 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,98 kg |
| Afmeting verpakking | 0,36 x 0,2 x 0,095 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 143,90 per 1 st |
Artikel bevat 1 st