Omron - Tijdrelais - H5CC-ASD
Brutoprijs
279,50
Omron - Tijdrelais - H5CC-ASD
Ons artikelnummer
4219046
Artikelnummer fabrikant
H5CC0004G
Type nummer
H5CC-ASD
EAN-code
4549734781534
Uitvoering elektrische aansluiting
Schroefaansluiting
Functie opkomvertragend
Ja
Functie afvalvertragend
Nee
Functie inschakelwissend
Ja
Functie uitschakelwissend
Ja
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
H5CCASD TIMER, DIN 48X48 MM, STANDARD TYPE, SCREW TERMINALS, NO-VOLTAGE (NPN)
Timer, DIN 48x48 mm, standaardtype, schroefklemmen, spanningsloze (NPN) ingang/spanningsingang (PNP) (omschakelbaar), transistoruitgang (SPST), voeding van 12 tot 48 VDC/24 VAC
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4219046 |
| Artikelnummer fabrikant | H5CC0004G |
| EAN-code | 4549734781534 |
| Artikelklasse (ETIM) | Tijdrelais |
| Merk | Omron |
| Serie | |
| Type nummer | H5CC-ASD |
| Omschrijving | Timer, DIN 48x48 mm, standaardtype, schroefklemmen, spanningsloze (NPN |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Functie opkomvertragend | Ja |
| Functie afvalvertragend | Nee |
| Functie inschakelwissend | Ja |
| Functie uitschakelwissend | Ja |
| Breedte | 48 mm |
| Functie ster-driehoek | Nee |
| Functie pulsvormend | Ja |
| Functie knipperend beginnend met pauze, vaste tijd | Ja |
| Functie knipperend beginnend met impuls, vaste tijd | Ja |
| Klokfunctie, met pauze beginnend, variabel | Nee |
| Klokfunctie, met puls beginnend, variabel | Ja |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Geschikt als afstandsbediening | Nee |
| Opsteekbaar op hulpcontactblok | Nee |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 20.4 - 26.4 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 20.4 - 26.4 V |
| Nom. stuurspanning bij DC | 12 - 48 V |
| Type stuurspanning | DC |
| Tijdbereik | 0.001 - 3599996400 s |
| Aantal uitgangen, onvertraagd, verbreekcontact | 0 |
| Aantal uitgangen, onvertraagd, maakcontact | 0 |
| Aantal uitgangen, onvertraagd, wisselcontact | 0 |
| Aantal uitgangen, vertraagd, verbreekcontact | 0 |
| Aantal uitgangen, vertraagd, maakcontact | 1 |
| Aantal uitgangen, vertraagd, wisselcontact | 0 |
| Uitgangen, omschakelbaar vertraagd/onvertraagd | Nee |
| Met halfgeleideruitgang | Ja |
| Hoogte | 48 mm |
| Diepte | 63.7 mm |
| Nom. stroom | 0.1 A |
| Geschikt voor DIN-rail (Omega-rail) montage | Nee |
| Compleet apparaat met sokkel | Nee |
| Frontmontage | Ja |
| Materiaal contact inzetstuk | Overig |
| Materiaal contact | Overige koperlegeringen |
| Materiaal contactcoating | Zilver |
| Bedrijfsspanning bij DC | 1.5 - 30 V |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | DC |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| Categorie relaistechnologie (RT) volgens IEC 61810-7 | RT I |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,161 kg |
| Afmeting verpakking | 0,12 x 0,07 x 0,065 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 279,50 per 1 st |
Artikel bevat 1 st