Omron - Tijdrelais - H5CC-AD
Brutoprijs
279,50
Omron - Tijdrelais - H5CC-AD
Ons artikelnummer
4219044
Artikelnummer fabrikant
H5CC0002M
Type nummer
H5CC-AD
EAN-code
4549734781510
Uitvoering elektrische aansluiting
Schroefaansluiting
Functie opkomvertragend
Ja
Functie afvalvertragend
Nee
Functie inschakelwissend
Ja
Functie uitschakelwissend
Ja
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
H5CCAD TIMER, DIN 48X48 MM, STANDARD TYPE, SCREW TERMINALS, NO-VOLTAGE (NPN)
Timer, DIN 48x48 mm, standaardtype, schroefklemmen, spanningsloze (NPN) ingang/spanningsingang (PNP) (omschakelbaar), contactuitgang (tijdsbegrenzing SPDT), voeding van 12 tot 48 VDC/24 VAC
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4219044 |
| Artikelnummer fabrikant | H5CC0002M |
| EAN-code | 4549734781510 |
| Artikelklasse (ETIM) | Tijdrelais |
| Merk | Omron |
| Serie | |
| Type nummer | H5CC-AD |
| Omschrijving | Timer, DIN 48x48 mm, standaardtype, schroefklemmen, spanningsloze (NPN |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Functie opkomvertragend | Ja |
| Functie afvalvertragend | Nee |
| Functie inschakelwissend | Ja |
| Functie uitschakelwissend | Ja |
| Breedte | 48 mm |
| Functie ster-driehoek | Nee |
| Functie pulsvormend | Ja |
| Functie knipperend beginnend met pauze, vaste tijd | Ja |
| Functie knipperend beginnend met impuls, vaste tijd | Ja |
| Klokfunctie, met pauze beginnend, variabel | Nee |
| Klokfunctie, met puls beginnend, variabel | Ja |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Geschikt als afstandsbediening | Nee |
| Opsteekbaar op hulpcontactblok | Nee |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 100 - 240 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 100 - 240 V |
| Type stuurspanning | DC |
| Tijdbereik | 0.001 - 3599996400 s |
| Aantal uitgangen, onvertraagd, verbreekcontact | 0 |
| Aantal uitgangen, onvertraagd, maakcontact | 0 |
| Aantal uitgangen, onvertraagd, wisselcontact | 0 |
| Aantal uitgangen, vertraagd, verbreekcontact | 0 |
| Aantal uitgangen, vertraagd, maakcontact | 0 |
| Aantal uitgangen, vertraagd, wisselcontact | 1 |
| Uitgangen, omschakelbaar vertraagd/onvertraagd | Nee |
| Met halfgeleideruitgang | Nee |
| Hoogte | 48 mm |
| Diepte | 63.7 mm |
| Nom. stroom | 5 A |
| Geschikt voor DIN-rail (Omega-rail) montage | Nee |
| Compleet apparaat met sokkel | Nee |
| Frontmontage | Ja |
| Materiaal contact inzetstuk | Overig |
| Materiaal contact | Overige koperlegeringen |
| Materiaal contactcoating | Zilver |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 5 - 250 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 5 - 250 V |
| Bedrijfsspanning bij DC | 5 - 30 V |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | AC/DC |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| Categorie relaistechnologie (RT) volgens IEC 61810-7 | RT I |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,174 kg |
| Afmeting verpakking | 0,07 x 0,123 x 0,07 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 279,50 per 1 st |
Artikel bevat 1 st