Omron - Tijdrelais - H3DT-N1 24-240VAC/DC H3DT0002H 2135119
Omron - Tijdrelais - H3DT-N1 24-240VAC/DC
Brutoprijs 87,65
Omron - Tijdrelais - H3DT-N1 24-240VAC/DC H3DT0002H 2139470
Omron - Tijdrelais - H3DT-N1 24-240VAC/DC H3DT0002H 6987824
Omron - Tijdrelais - H3DT-N1 24-240VAC/DC H3DT0002H 821636
Omron - Tijdrelais - H3DT-N1 24-240VAC/DC H3DT0002H 139032
Ons artikelnummer
Artikelnummer fabrikant
H3DT0002H
Type nummer
H3DT-N1 24-240VAC/DC
EAN-code
Uitvoering elektrische aansluiting
Veerklemaansluiting
Functie opkomvertragend
Ja
Functie afvalvertragend
Nee
Functie inschakelwissend
Ja
Functie uitschakelwissend
Nee
87,65
Brutoprijs 87,65
In stock green icon Op voorraad: 11
Product usage unit quantity icon Artikel bevat 1 st
Verwacht over 1 werkdag
Productomschrijving
H3DTN1ACDC24240 TIJDRELAIS H3 DT 90X17,5 MM MULTIFUNCTIE
Tijdrelais, H3DT, 90x17,5 mm, multifunctie, uitgang: wisselcontact, 5 A/30 VDC, ingang: 24-240 VAC/DC, Push-in Plus, tijdsbereik: 0,1s-1200u
Specificaties
Algemeen
Ons artikelnummer 2366542
Artikelnummer fabrikant H3DT0002H
EAN-code 4548583773325
Artikelklasse (ETIM) Tijdrelais
Merk Omron
Serie Tijdrelais
Type nummer H3DT-N1 24-240VAC/DC
Omschrijving Tijdrelais, H3DT, 90x17,5 mm, multifunctie, uitgang: wisselcontact, 5
Land van Oorsprong CN
Technisch
Uitvoering elektrische aansluiting Veerklemaansluiting
Functie opkomvertragend Ja
Functie afvalvertragend Nee
Functie inschakelwissend Ja
Functie uitschakelwissend Nee
Breedte 17.5 mm
Functie ster-driehoek Nee
Functie pulsvormend Nee
Functie knipperend beginnend met pauze, vaste tijd Nee
Functie knipperend beginnend met impuls, vaste tijd Nee
Klokfunctie, met pauze beginnend, variabel Nee
Klokfunctie, met puls beginnend, variabel Nee
Met insteeksokkel Nee
Bediening op afstand mogelijk Nee
Geschikt als afstandsbediening Nee
Opsteekbaar op hulpcontactblok Nee
Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz 24 - 240 V
Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz 24 - 240 V
Nom. stuurspanning bij DC 24 - 240 V
Type stuurspanning AC/DC
Tijdbereik 0.1 - 4320000 s
Aantal uitgangen, onvertraagd, verbreekcontact 0
Aantal uitgangen, onvertraagd, maakcontact 0
Aantal uitgangen, onvertraagd, wisselcontact 0
Aantal uitgangen, vertraagd, verbreekcontact 1
Aantal uitgangen, vertraagd, maakcontact 1
Aantal uitgangen, vertraagd, wisselcontact 1
Uitgangen, omschakelbaar vertraagd/onvertraagd Nee
Met halfgeleideruitgang Nee
Hoogte 90 mm
Diepte 90 mm
Nom. stroom 5 A
Geschikt voor DIN-rail (Omega-rail) montage Ja
Compleet apparaat met sokkel Nee
Frontmontage Nee
Materiaal contact inzetstuk Overig
Materiaal contact Overig
Materiaal contactcoating Overig
Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz 0 - 250 V
Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz 0 - 250 V
Bedrijfsspanning bij DC 0 - 30 V