Omron - Tijdrelais - H3DT-N1 24-240VAC/DC
Ons artikelnummer
2366542
Artikelnummer fabrikant
H3DT0002H
Type nummer
H3DT-N1 24-240VAC/DC
EAN-code
4548583773325
Uitvoering elektrische aansluiting
Veerklemaansluiting
Functie opkomvertragend
Ja
Functie afvalvertragend
Nee
Functie inschakelwissend
Ja
Functie uitschakelwissend
Nee
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
H3DTN1ACDC24240 TIJDRELAIS H3 DT 90X17,5 MM MULTIFUNCTIE
Tijdrelais, H3DT, 90x17,5 mm, multifunctie, uitgang: wisselcontact, 5 A/30 VDC, ingang: 24-240 VAC/DC, Push-in Plus, tijdsbereik: 0,1s-1200u
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2366542 |
| Artikelnummer fabrikant | H3DT0002H |
| EAN-code | 4548583773325 |
| Artikelklasse (ETIM) | Tijdrelais |
| Merk | Omron |
| Serie | Tijdrelais |
| Type nummer | H3DT-N1 24-240VAC/DC |
| Omschrijving | Tijdrelais, H3DT, 90x17,5 mm, multifunctie, uitgang: wisselcontact, 5 |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Uitvoering elektrische aansluiting | Veerklemaansluiting |
| Functie opkomvertragend | Ja |
| Functie afvalvertragend | Nee |
| Functie inschakelwissend | Ja |
| Functie uitschakelwissend | Nee |
| Breedte | 17.5 mm |
| Functie ster-driehoek | Nee |
| Functie pulsvormend | Nee |
| Functie knipperend beginnend met pauze, vaste tijd | Nee |
| Functie knipperend beginnend met impuls, vaste tijd | Nee |
| Klokfunctie, met pauze beginnend, variabel | Nee |
| Klokfunctie, met puls beginnend, variabel | Nee |
| Met insteeksokkel | Nee |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Geschikt als afstandsbediening | Nee |
| Opsteekbaar op hulpcontactblok | Nee |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 24 - 240 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 24 - 240 V |
| Nom. stuurspanning bij DC | 24 - 240 V |
| Type stuurspanning | AC/DC |
| Tijdbereik | 0.1 - 4320000 s |
| Aantal uitgangen, onvertraagd, verbreekcontact | 0 |
| Aantal uitgangen, onvertraagd, maakcontact | 0 |
| Aantal uitgangen, onvertraagd, wisselcontact | 0 |
| Aantal uitgangen, vertraagd, verbreekcontact | 1 |
| Aantal uitgangen, vertraagd, maakcontact | 1 |
| Aantal uitgangen, vertraagd, wisselcontact | 1 |
| Uitgangen, omschakelbaar vertraagd/onvertraagd | Nee |
| Met halfgeleideruitgang | Nee |
| Hoogte | 90 mm |
| Diepte | 90 mm |
| Nom. stroom | 5 A |
| Geschikt voor DIN-rail (Omega-rail) montage | Ja |
| Compleet apparaat met sokkel | Nee |
| Frontmontage | Nee |
| Materiaal contact inzetstuk | Overig |
| Materiaal contact | Overig |
| Materiaal contactcoating | Overig |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 0 - 250 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 0 - 250 V |
| Bedrijfsspanning bij DC | 0 - 30 V |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | AC/DC |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| Categorie relaistechnologie (RT) volgens IEC 61810-7 | RT I |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 2 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,113 kg |
| Afmeting verpakking | 0,108 x 0,095 x 0,039 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 83,45 per 1 st |
Artikel bevat 1 st