Omron - Tijdrelais - H3DK-S1 24-240VAC/DC H3DK6003D 6116080
Omron - Tijdrelais - H3DK-S1 24-240VAC/DC
Brutoprijs 65,20
Omron - Tijdrelais - H3DK-S1 24-240VAC/DC H3DK6003D 2136865
Omron - Tijdrelais - H3DK-S1 24-240VAC/DC H3DK6003D 2139282
Omron - Tijdrelais - H3DK-S1 24-240VAC/DC H3DK6003D 6988262
Omron - Tijdrelais - H3DK-S1 24-240VAC/DC H3DK6003D 818621
Omron - Tijdrelais - H3DK-S1 24-240VAC/DC H3DK6003D 62377
Ons artikelnummer
Artikelnummer fabrikant
H3DK6003D
Type nummer
H3DK-S1 24-240VAC/DC
EAN-code
Uitvoering elektrische aansluiting
Schroefaansluiting
Functie opkomvertragend
Ja
Functie afvalvertragend
Nee
Functie inschakelwissend
Ja
Functie uitschakelwissend
Nee
65,20
Brutoprijs 65,20
In stock green icon Op voorraad: 119
Product usage unit quantity icon Artikel bevat 1 st
Verwacht over 1 werkdag
Productomschrijving
Tijdrelais, H3DK-S, 22,5 mm, multirange, 4 functies, multivoltage 24-240 VAC/DC, 1 x tijdvertraagd, SPDT, 5 A, schroefaansluiting, 0,1 s tot 1.200 uur
Specificaties
Algemeen
Ons artikelnummer 1124874
Artikelnummer fabrikant H3DK6003D
EAN-code 4548583744981
Artikelklasse (ETIM) Tijdrelais
Merk Omron
Serie Tijdrelais
Type nummer H3DK-S1 24-240VAC/DC
Omschrijving Tijdrelais, H3DK-S, 22,5 mm, multirange, 4 functies, multivoltage 24-2
Land van Oorsprong ID
Technisch
Uitvoering elektrische aansluiting Schroefaansluiting
Functie opkomvertragend Ja
Functie afvalvertragend Nee
Functie inschakelwissend Ja
Functie uitschakelwissend Nee
Breedte 22.5 mm
Functie ster-driehoek Nee
Functie pulsvormend Nee
Functie knipperend beginnend met pauze, vaste tijd Nee
Functie knipperend beginnend met impuls, vaste tijd Ja
Klokfunctie, met pauze beginnend, variabel Nee
Klokfunctie, met puls beginnend, variabel Ja
Met insteeksokkel Nee
Bediening op afstand mogelijk Nee
Geschikt als afstandsbediening Nee
Opsteekbaar op hulpcontactblok Nee
Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz 24 - 240 V
Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz 24 - 240 V
Nom. stuurspanning bij DC 24 - 240 V
Type stuurspanning AC/DC
Tijdbereik 0.1 - 4320000 s
Aantal uitgangen, onvertraagd, verbreekcontact 0
Aantal uitgangen, onvertraagd, maakcontact 0
Aantal uitgangen, onvertraagd, wisselcontact 0
Aantal uitgangen, vertraagd, verbreekcontact 0
Aantal uitgangen, vertraagd, maakcontact 0
Aantal uitgangen, vertraagd, wisselcontact 1
Uitgangen, omschakelbaar vertraagd/onvertraagd Nee
Met halfgeleideruitgang Nee
Hoogte 79 mm
Diepte 100 mm
Nom. stroom 5 A
Geschikt voor DIN-rail (Omega-rail) montage Ja
Geschikt voor frontmontage Nee
Compleet apparaat met sokkel Nee
Frontmontage Nee
Materiaal contactcoating Goud
Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz 5 - 250 V
Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz 5 - 250 V
Bedrijfsspanning bij DC 5 - 30 V