Omron - Tijdrelais - H3DK-M2 24-240VAC/DC H3DK6002F 2139371
Omron - Tijdrelais - H3DK-M2 24-240VAC/DC
Brutoprijs 85,90
Omron - Tijdrelais - H3DK-M2 24-240VAC/DC H3DK6002F 2277256
Omron - Tijdrelais - H3DK-M2 24-240VAC/DC H3DK6002F 6988252
Omron - Tijdrelais - H3DK-M2 24-240VAC/DC H3DK6002F 818596
Omron - Tijdrelais - H3DK-M2 24-240VAC/DC H3DK6002F 62376
Ons artikelnummer
Artikelnummer fabrikant
H3DK6002F
Type nummer
H3DK-M2 24-240VAC/DC
EAN-code
Uitvoering elektrische aansluiting
Schroefaansluiting
Functie opkomvertragend
Ja
Functie afvalvertragend
Ja
Functie inschakelwissend
Functie uitschakelwissend
85,90
Brutoprijs 85,90
In stock green icon Op voorraad: 40
Product usage unit quantity icon Artikel bevat 1 st
Verwacht over 1 werkdag
Productomschrijving
H3DKM2ACDC24240OMI TIJDRELAIS H3DK-M 22,5 MM MULTIRANGE 8
Tijdrelais, H3DK-M, 22,5 mm, multirange, 8 functies, multivoltage 24-240 VAC/DC, 1 x tijdvertraagd + 1 x direct of tijdvertraagd, DPDT, 5 A, schroefaansluiting, 0,1 s tot 1.200 uur
Specificaties
Algemeen
Ons artikelnummer 2122684
Artikelnummer fabrikant H3DK6002F
EAN-code 4548583744974
Artikelklasse (ETIM) Tijdrelais
Merk Omron
Serie Tijdrelais
Type nummer H3DK-M2 24-240VAC/DC
Omschrijving Tijdrelais, H3DK-M, 22,5 mm, multirange, 8 functies, multivoltage 24-2
Land van Oorsprong ID
Technisch
Uitvoering elektrische aansluiting Schroefaansluiting
Functie opkomvertragend Ja
Functie afvalvertragend Ja
Functie inschakelwissend Ja
Functie uitschakelwissend Ja
Breedte 22.5 mm
Functie ster-driehoek Nee
Functie pulsvormend Nee
Functie knipperend beginnend met pauze, vaste tijd Nee
Functie knipperend beginnend met impuls, vaste tijd Ja
Klokfunctie, met pauze beginnend, variabel Nee
Klokfunctie, met puls beginnend, variabel Ja
Met insteeksokkel Nee
Bediening op afstand mogelijk Nee
Geschikt als afstandsbediening Nee
Opsteekbaar op hulpcontactblok Nee
Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz 24 - 240 V
Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz 24 - 240 V
Nom. stuurspanning bij DC 24 - 240 V
Type stuurspanning AC/DC
Tijdbereik 0.1 - 4320000 s
Aantal uitgangen, onvertraagd, verbreekcontact 0
Aantal uitgangen, onvertraagd, maakcontact 0
Aantal uitgangen, onvertraagd, wisselcontact 0
Aantal uitgangen, vertraagd, verbreekcontact 0
Aantal uitgangen, vertraagd, maakcontact 0
Aantal uitgangen, vertraagd, wisselcontact 2
Uitgangen, omschakelbaar vertraagd/onvertraagd Nee
Met halfgeleideruitgang Nee
Hoogte 79 mm
Diepte 100 mm
Nom. stroom 5 A
Geschikt voor DIN-rail (Omega-rail) montage Ja
Compleet apparaat met sokkel Nee
Frontmontage Nee
Materiaal contactcoating Goud
Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz 5 - 250 V
Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz 5 - 250 V
Bedrijfsspanning bij DC 5 - 30 V