Omron - Tijdrelais - H3DK-F 24-240VAC/DC H3DK6006R 6986208
Omron - Tijdrelais - H3DK-F 24-240VAC/DC
Brutoprijs 119,40
Omron - Tijdrelais - H3DK-F 24-240VAC/DC H3DK6006R 2139532
Omron - Tijdrelais - H3DK-F 24-240VAC/DC H3DK6006R 6988212
Omron - Tijdrelais - H3DK-F 24-240VAC/DC H3DK6006R 817040
Omron - Tijdrelais - H3DK-F 24-240VAC/DC H3DK6006R 62381
Ons artikelnummer
Artikelnummer fabrikant
H3DK6006R
Type nummer
H3DK-F 24-240VAC/DC
EAN-code
Uitvoering elektrische aansluiting
Schroefaansluiting
Functie opkomvertragend
Nee
Functie afvalvertragend
Nee
Functie inschakelwissend
Functie uitschakelwissend
119,40
Brutoprijs 119,40
In stock green icon Op voorraad: 2
Product usage unit quantity icon Artikel bevat 1 st
Verwacht over 1 werkdag
Productomschrijving
H3DKFACDC24240OMI TIJDRELAISH 3DK-F 22,5 MM MULTIRANGE PUL
Tijdrelais, H3DK-F, 22,5 mm, multirange, puls / pauze, tijd apart instelbaar, multivoltage 24-240 VAC/DC, 1 x tijdvertraagd, SPDT, 5 A, schroefaansluiting
Specificaties
Algemeen
Ons artikelnummer 2122687
Artikelnummer fabrikant H3DK6006R
EAN-code 4548583745001
Artikelklasse (ETIM) Tijdrelais
Merk Omron
Serie Tijdrelais
Type nummer H3DK-F 24-240VAC/DC
Omschrijving Tijdrelais, H3DK-F, 22,5 mm, multirange, puls / pauze, tijd apart inst
Land van Oorsprong ID
Technisch
Uitvoering elektrische aansluiting Schroefaansluiting
Functie opkomvertragend Nee
Functie afvalvertragend Nee
Functie inschakelwissend Nee
Functie uitschakelwissend Nee
Breedte 22.5 mm
Functie ster-driehoek Nee
Functie pulsvormend Nee
Functie knipperend beginnend met pauze, vaste tijd Nee
Functie knipperend beginnend met impuls, vaste tijd Nee
Klokfunctie, met pauze beginnend, variabel Nee
Klokfunctie, met puls beginnend, variabel Nee
Met insteeksokkel Nee
Bediening op afstand mogelijk Nee
Geschikt als afstandsbediening Nee
Opsteekbaar op hulpcontactblok Nee
Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz 24 - 240 V
Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz 24 - 240 V
Nom. stuurspanning bij DC 24 - 240 V
Type stuurspanning AC/DC
Tijdbereik 0.1 - 4320000 s
Aantal uitgangen, onvertraagd, verbreekcontact 0
Aantal uitgangen, onvertraagd, maakcontact 0
Aantal uitgangen, onvertraagd, wisselcontact 0
Aantal uitgangen, vertraagd, verbreekcontact 0
Aantal uitgangen, vertraagd, maakcontact 0
Aantal uitgangen, vertraagd, wisselcontact 1
Uitgangen, omschakelbaar vertraagd/onvertraagd Nee
Met halfgeleideruitgang Nee
Hoogte 79 mm
Diepte 100 mm
Nom. stroom 5 A
Geschikt voor DIN-rail (Omega-rail) montage Ja
Compleet apparaat met sokkel Nee
Frontmontage Nee
Materiaal contactcoating Goud
Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz 5 - 250 V
Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz 5 - 250 V
Bedrijfsspanning bij DC 5 - 30 V