Omron - Solid-staterelais - G3RV-ST700-A 24VDC
Ons artikelnummer
4142725
Artikelnummer fabrikant
G3RV5232M
Type nummer
G3RV-ST700-A 24VDC
EAN-code
4549734763219
Nom. stuurspanning bij DC
19.2 - 26.4 V
Type stuurspanning
AC
Bedrijfsspanning
100 - 240 V
Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-1
2 A
Aantal fasen
1
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
G3RVST700ADC24 OMRON SSR INSTEEK RE LAIS G3RV, 6 MM, 24 VDC, 2 A, SECUNDAIR TRIAC 75-
Omron SSR insteek relais G3RV, 6 mm, 24 VDC, 2 A, secundair TRIAC 75-264 VAC, LED-indicatie, Zero-cross, Schroefaansluiting
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4142725 |
| Artikelnummer fabrikant | G3RV5232M |
| EAN-code | 4549734763219 |
| Artikelklasse (ETIM) | Solid-staterelais |
| Merk | Omron |
| Serie | Solid state relais |
| Type nummer | G3RV-ST700-A 24VDC |
| Omschrijving | Omron SSR insteek relais G3RV, 6 mm, 24 VDC, 2 A, secundair TRIAC 75- |
| Land van Oorsprong | JP |
Technisch
| Nom. stuurspanning bij DC | 19.2 - 26.4 V |
| Type stuurspanning | AC |
| Bedrijfsspanning | 100 - 240 V |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-1 | 2 A |
| Aantal fasen | 1 |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Nulpuntschakelend | Ja |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | AC |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 100 - 240 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 100 - 240 V |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,036 kg |
| Afmeting verpakking | 0,1 x 0,097 x 0,083 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 48,58 per 1 st |
Artikel bevat 1 st