Omron - Solid-staterelais - G3RV-SL500-D 230VAC
Brutoprijs
Niet meer leverbaar
Omron - Solid-staterelais - G3RV-SL500-D 230VAC
Ons artikelnummer
2366036
Artikelnummer fabrikant
G3RV2010M
Type nummer
G3RV-SL500-D 230VAC
EAN-code
4547648798419
Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz
230 - 230 V
Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz
230 - 230 V
Type stuurspanning
DC
Bedrijfsspanning
5 - 24 V
Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-1
3 A
Productomschrijving
G3RVSL500DAC230 SSR 6 MM RELA IS + RELAISVOET LED-INDICAT
SSR 6 mm, relais + relaisvoet, LED-indicatie, 207-253 VAC primair, 3 A, 3-26,4 VDC secundair, insteek klemverbinding
Dit artikel is niet meer leverbaar. Neem contact met ons op.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2366036 |
| Artikelnummer fabrikant | G3RV2010M |
| EAN-code | 4547648798419 |
| Artikelklasse (ETIM) | Solid-staterelais |
| Merk | Omron |
| Serie | Solid state relais |
| Type nummer | G3RV-SL500-D 230VAC |
| Omschrijving | SSR 6 mm, relais + relaisvoet, LED-indicatie, 207-253 VAC primair, 3 A |
| Land van Oorsprong | JP |
Technisch
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 230 - 230 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 230 - 230 V |
| Type stuurspanning | DC |
| Bedrijfsspanning | 5 - 24 V |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-1 | 3 A |
| Aantal fasen | 1 |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Ja |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | DC |
| Bedrijfsspanning bij DC | 5 - 24 V |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Volle verpakking bevat | 10 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
Artikel bevat 1 st