Omron - Solid-staterelais - G3PJ-225B DC12-24
Ons artikelnummer
2365987
Artikelnummer fabrikant
G3PJ2002C
Type nummer
G3PJ-225B DC12-24
EAN-code
4548583783348
Nom. stuurspanning bij DC
12 - 24 V
Type stuurspanning
AC
Bedrijfsspanning
24 - 240 V
Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-1
27 A
Aantal fasen
1
Productomschrijving
G3PJ225BDC1224 OMRON G3PJ SSR 1 FASE INCL KOELLICHAAM 24
Omron, G3PJ, SSR 1 fase, incl koellichaam, 12 - 24 VDC primair, 27 A, 24 - 240 VAC secundair, 22mm, Din-Rail, schroefaansluiting
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2365987 |
| Artikelnummer fabrikant | G3PJ2002C |
| EAN-code | 4548583783348 |
| Artikelklasse (ETIM) | Solid-staterelais |
| Merk | Omron |
| Serie | Solid state relais |
| Type nummer | G3PJ-225B DC12-24 |
| Omschrijving | Omron, G3PJ, SSR 1 fase, incl koellichaam, 12 - 24 VDC primair, 27 A, |
| Land van Oorsprong | JP |
Technisch
| Nom. stuurspanning bij DC | 12 - 24 V |
| Type stuurspanning | AC |
| Bedrijfsspanning | 24 - 240 V |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-1 | 27 A |
| Aantal fasen | 1 |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Nulpuntschakelend | Ja |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | AC |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 24 - 240 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 24 - 240 V |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 10 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Volle verpakking bevat | 10 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 70,95 per 1 st |
Artikel bevat 1 st