Omron - Schakelrelais - G2R-1-SNI 24VDC (S)
Brutoprijs
9,23
Omron - Schakelrelais - G2R-1-SNI 24VDC (S)
Ons artikelnummer
1037981
Artikelnummer fabrikant
G2RN8798B
Type nummer
G2R-1-SNI 24VDC (S)
EAN-code
4536854936647
Aantal contacten als verbreekcontact
0
Aantal contacten als maakcontact
0
Aantal contacten als wisselcontact
1
Type stuurspanning
DC
Nom. stuurspanning bij DC
21.6 - 26.4 V
Productomschrijving
G2R1SNI24DCSNEW G2R-1-SNI 1XOM 24VDC 10A +TESTINTERFACERELAIS+LED+TESTKNOP
Omron schakelrelais G2RS, 1 wisselcontact, 24 VDC/10 A, 1-polig, insteek, LED-indicatie, vergrendelbare testknop, monostabiel, ongepolariseerd
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1037981 |
| Artikelnummer fabrikant | G2RN8798B |
| EAN-code | 4536854936647 |
| Artikelklasse (ETIM) | Schakelrelais |
| Merk | Omron |
| Serie | Industriële relais |
| Type nummer | G2R-1-SNI 24VDC (S) |
| Omschrijving | Omron schakelrelais G2RS, 1 wisselcontact, 24 VDC/10 A, 1-polig, inste |
| Land van Oorsprong | MY |
Technisch
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Aantal contacten als wisselcontact | 1 |
| Type stuurspanning | DC |
| Nom. stuurspanning bij DC | 21.6 - 26.4 V |
| Breedte | 13 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Insteekaansluiting (Plug-in) |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Aandrijving, polarisatie | Gepolariseerd |
| Schakelverhouding van de aandrijving | Monostabiel |
| Met dwanggeleide contacten | Nee |
| Type schakelcontact | 1-voudig contact |
| Compleet apparaat met sokkel | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| Hoogte | 29 mm |
| Diepte | 35.5 mm |
| Nom. stroom | 10 A |
| Met LED indicatie | Ja |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 232 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Afmeting verpakking | 0,044 x 0,026 x 0,017 m |
| Volle verpakking bevat | 10 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 9,23 per 1 st |
Downloads
20200110130450413_2020675140.pdf
20200110120638636_1732898116.pdf
20200110141226956_-1753910588.pdf
Karakteristieken
20200110132023975_644176516.pdf
20211101115604531_906413103.pdf
https://industrial.omron.eu/en/products/catalogue/switching_components/electromechanical_relays/industrial_plug_in_relays/g2rs/default.html
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
20200110120638636_1732898116.pdf
20200110141226956_-1753910588.pdf
Karakteristieken
20200110132023975_644176516.pdf
20211101115604531_906413103.pdf
https://industrial.omron.eu/en/products/catalogue/switching_components/electromechanical_relays/industrial_plug_in_relays/g2rs/default.html
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Artikel bevat 1 st