Omron - RFID-Transponder - V680-D2KF52M
Brutoprijs
56,30
Omron - RFID-Transponder - V680-D2KF52M
Ons artikelnummer
2373210
Artikelnummer fabrikant
V68D1002E
Type nummer
V680-D2KF52M
EAN-code
4547648318358
Max. transmissiebereik
9.5 mm
Geheugentype
EEPROM
Materiaal behuizing
Kunststof
Diepte
5 mm
Diameter
8 mm
Productomschrijving
V680D2KF52M 13,56 MHZ TAG 2KB YTE CILL ROND 8 X 5 MM VOOR M
13,56 MHz, tag, 2K byte cill rond 8 x 5 mm voor montage op metaal
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2373210 |
| Artikelnummer fabrikant | V68D1002E |
| EAN-code | 4547648318358 |
| Artikelklasse (ETIM) | RFID-Transponder |
| Merk | Omron |
| Serie | Auto ID producten |
| Type nummer | V680-D2KF52M |
| Omschrijving | 13,56 MHz, tag, 2K byte cill rond 8 x 5 mm voor montage op metaal |
| Land van Oorsprong | NL |
Technisch
| Max. transmissiebereik | 9.5 mm |
| Geheugentype | EEPROM |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Diepte | 5 mm |
| Diameter | 8 mm |
| Gewicht | 0.001 g |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 9 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Volle verpakking bevat | 20 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 56,30 per 1 st |
Downloads
20211015105944761_946771069.pdf
https://industrial.omron.eu/en/products/catalogue/sensing/ident_systems/rfid_systems/v680s/default.html
20220912115944334_1917997498.pdf
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
https://industrial.omron.eu/en/products/catalogue/sensing/ident_systems/rfid_systems/v680s/default.html
Karakteristieken
https://industrial.omron.eu/en/products/catalogue/sensing/ident_systems/rfid_systems/v680s/default.html
20220912115944334_1917997498.pdf
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
https://industrial.omron.eu/en/products/catalogue/sensing/ident_systems/rfid_systems/v680s/default.html
Karakteristieken
Artikel bevat 1 st