Omron - Relaisvoet - PYF-14-PU
Brutoprijs
7,81
Omron - Relaisvoet - PYF-14-PU
Ons artikelnummer
1304200
Artikelnummer fabrikant
PY 8101E
Type nummer
PYF-14-PU
EAN-code
4549734218382
Uitvoering elektrische aansluiting
Overig
Montagewijze
DIN-rail 35 mm
Met afneembare klemmen
Nee
Functionaliteitsuitbreiding mogelijk
Nee
Aantal pins
14
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
PYF-14-PU MB AANSLUITVOETPYF 1 4P PUSHIN 31MM + HEFBOOM
Aansluitvoet, PYF, 14 pins, Push-In Plus, 31 mm, incl, hefboom
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1304200 |
| Artikelnummer fabrikant | PY 8101E |
| EAN-code | 4549734218382 |
| Artikelklasse (ETIM) | Relaisvoet |
| Merk | Omron |
| Serie | Aansluitvoeten |
| Type nummer | PYF-14-PU |
| Omschrijving | Aansluitvoet, PYF, 14 pins, Push-In Plus, 31 mm, incl, hefboom |
| Land van Oorsprong | MY |
Technisch
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Functionaliteitsuitbreiding mogelijk | Nee |
| Aantal pins | 14 |
| Breedte | 31 mm |
| Hoogte | 90 mm |
| Diepte | 71.5 mm |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 54 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 7,81 per 1 st |
Artikel bevat 1 st