Omron - PLC verbindingskabel - XW2Z-RY100C
Brutoprijs
100,80
Omron - PLC verbindingskabel - XW2Z-RY100C
Ons artikelnummer
2374150
Artikelnummer fabrikant
XW2Z8001M
Type nummer
XW2Z-RY100C
EAN-code
4548583800243
Functie
PLC - overige apparaten
Lengte
1 m
Geschikt voor ingangskaart PLC
Ja
Geschikt voor uitgangskaart PLC
Ja
geschikt voor digitale signalen
Ja
Productomschrijving
XW2ZRY100C 1 M KABEL TUSSEN G 70A-ZOC16 / ZIM16 EN ANDERE DE
1 m kabel tussen G70A-ZOC16 / ZIM16 en andere devices met losse einden
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2374150 |
| Artikelnummer fabrikant | XW2Z8001M |
| EAN-code | 4548583800243 |
| Artikelklasse (ETIM) | PLC verbindingskabel |
| Merk | Omron |
| Serie | Programmeerbare besturingen |
| Type nummer | XW2Z-RY100C |
| Omschrijving | 1 m kabel tussen G70A-ZOC16 / ZIM16 en andere devices met losse einden |
| Land van Oorsprong | JP |
Technisch
| Functie | PLC - overige apparaten |
| Lengte | 1 m |
| Geschikt voor ingangskaart PLC | Ja |
| Geschikt voor uitgangskaart PLC | Ja |
| geschikt voor digitale signalen | Ja |
| Geschikt voor analoge signalen | Nee |
| Uitvoering elektrische aansluiting, veldzijdig | Overig |
| Uitvoering elektrische aansluiting, boxzijdig | Stekkerstrip |
| Aantal polen | 20 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 18 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,122 kg |
| Afmeting verpakking | 0,179 x 0,138 x 0,037 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 100,80 per 1 st |
Artikel bevat 1 st