Omron - PLC verbindingskabel - XW2Z-RO75-50-D1
Brutoprijs
161,80
Omron - PLC verbindingskabel - XW2Z-RO75-50-D1
Ons artikelnummer
2374149
Artikelnummer fabrikant
XW2Z8033R
Type nummer
XW2Z-RO75-50-D1
EAN-code
4548583800564
Functie
PLC - overige apparaten
Lengte
0.75 m
Geschikt voor ingangskaart PLC
Nee
Geschikt voor uitgangskaart PLC
Ja
geschikt voor digitale signalen
Ja
Productomschrijving
XW2ZRO7550D1 0,50 M RESP. 0,7 5 M KABEL TUSSEN G70A-ZOC16-
I/O-aansluitkabel, met afgeschermde aansluiting, MIL40 naar 2 x MIL20 voor G70V-ZOC16-3, 0,75 m
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2374149 |
| Artikelnummer fabrikant | XW2Z8033R |
| EAN-code | 4548583800564 |
| Artikelklasse (ETIM) | PLC verbindingskabel |
| Merk | Omron |
| Serie | Programmeerbare besturingen |
| Type nummer | XW2Z-RO75-50-D1 |
| Omschrijving | I/O-aansluitkabel, met afgeschermde aansluiting, MIL40 naar 2 x MIL20 |
| Land van Oorsprong | JP |
Technisch
| Functie | PLC - overige apparaten |
| Lengte | 0.75 m |
| Geschikt voor ingangskaart PLC | Nee |
| Geschikt voor uitgangskaart PLC | Ja |
| geschikt voor digitale signalen | Ja |
| Geschikt voor analoge signalen | Nee |
| Uitvoering elektrische aansluiting, veldzijdig | Stekkerstrip |
| Uitvoering elektrische aansluiting, boxzijdig | Stekkerstrip |
| Aantal polen | 40 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 17 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,106 kg |
| Afmeting verpakking | 0,19 x 0,087 x 0,047 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 161,80 per 1 st |
Artikel bevat 1 st