Omron - PLC verbindingskabel - XW2Z-RO50C
Brutoprijs
127,60
Omron - PLC verbindingskabel - XW2Z-RO50C
Ons artikelnummer
2374148
Artikelnummer fabrikant
XW2Z8029M
Type nummer
XW2Z-RO50C
EAN-code
4548583800526
Functie
PLC - overige apparaten
Lengte
0.5 m
Geschikt voor ingangskaart PLC
Ja
Geschikt voor uitgangskaart PLC
Ja
geschikt voor digitale signalen
Ja
Productomschrijving
XW2ZRO50C KABEL 20 PIN MIL NA AR XW2*-20G* OF 1 X G70A-ZOC16
Kabel 20 pin MIL naar XW2*-20G* of 1 x G70A-ZOC16-3, 0.5m
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2374148 |
| Artikelnummer fabrikant | XW2Z8029M |
| EAN-code | 4548583800526 |
| Artikelklasse (ETIM) | PLC verbindingskabel |
| Merk | Omron |
| Serie | Programmeerbare besturingen |
| Type nummer | XW2Z-RO50C |
| Omschrijving | Kabel 20 pin MIL naar XW2*-20G* of 1 x G70A-ZOC16-3, 0.5m |
| Land van Oorsprong | JP |
Technisch
| Functie | PLC - overige apparaten |
| Lengte | 0.5 m |
| Geschikt voor ingangskaart PLC | Ja |
| Geschikt voor uitgangskaart PLC | Ja |
| geschikt voor digitale signalen | Ja |
| Geschikt voor analoge signalen | Nee |
| Uitvoering elektrische aansluiting, veldzijdig | Stekkerstrip |
| Uitvoering elektrische aansluiting, boxzijdig | Stekkerstrip |
| Aantal polen | 20 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 9 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,058 kg |
| Afmeting verpakking | 0,181 x 0,047 x 0,034 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 127,60 per 1 st |
Artikel bevat 1 st