Omron - PLC verbindingskabel - R88A-CPG001S
Brutoprijs
184,20
Omron - PLC verbindingskabel - R88A-CPG001S
Ons artikelnummer
2371504
Artikelnummer fabrikant
R8AG0203D
Type nummer
R88A-CPG001S
EAN-code
4547648493116
Functie
PLC - uitbreiding
Lengte
1 m
Geschikt voor ingangskaart PLC
Ja
Geschikt voor uitgangskaart PLC
Ja
geschikt voor digitale signalen
Ja
Productomschrijving
R88ACPG001S 1 M GENERAL PURPO SE KABEL VOOR G5 SERVODRIVERS (
1 m general purpose kabel voor G5 servodrivers (A/P)
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2371504 |
| Artikelnummer fabrikant | R8AG0203D |
| EAN-code | 4547648493116 |
| Artikelklasse (ETIM) | PLC verbindingskabel |
| Merk | Omron |
| Serie | Servosystemen |
| Type nummer | R88A-CPG001S |
| Omschrijving | 1 m general purpose kabel voor G5 servodrivers (A/P) |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Functie | PLC - uitbreiding |
| Lengte | 1 m |
| Geschikt voor ingangskaart PLC | Ja |
| Geschikt voor uitgangskaart PLC | Ja |
| geschikt voor digitale signalen | Ja |
| Geschikt voor analoge signalen | Ja |
| Uitvoering elektrische aansluiting, boxzijdig | Stekkerstrip |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 9 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,303 kg |
| Afmeting verpakking | 0,244 x 0,197 x 0,032 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 184,20 per 1 st |
Artikel bevat 1 st