Omron - Patchkabel - XS6W-5PUR8SS500CM-G
Brutoprijs
Niet meer leverbaar
Omron - Patchkabel - XS6W-5PUR8SS500CM-G
Ons artikelnummer
2373785
Artikelnummer fabrikant
XS6W0020A
Type nummer
XS6W-5PUR8SS500CM-G
EAN-code
4548583378773
Kabeltype
S / FTP
Categorie
5
Lengte
5 m
Connectortype uiteinde 1
RJ45 8(8)
Connectortype uiteinde 2
RJ45 8(8)
Opvolger
Ons artikelnummer
4347403
Artikelnummer fabrikant
XS6W0147M
Type nummer
XS6W-5PUR8SS500CM-G
Productomschrijving
XS6W5PUR8SS500CMG 5 M ETHERNE T SF/UTP CAT.5 PATCH KABEL PU
Ethernet patch kabel, S/FTP Cat.5, PUR buitenmantel (groen), 5 m
Dit artikel is niet meer leverbaar. Opvolger: 4347403
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2373785 |
| Artikelnummer fabrikant | XS6W0020A |
| EAN-code | 4548583378773 |
| Artikelklasse (ETIM) | Patchkabel twisted pair industrieel |
| Merk | Omron |
| Serie | Programmeerbare besturingen |
| Type nummer | XS6W-5PUR8SS500CM-G |
| Omschrijving | Ethernet patch kabel, S/FTP Cat.5, PUR buitenmantel (groen), 5 m |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Kabeltype | S / FTP |
| Categorie | 5 |
| Lengte | 5 m |
| Connectortype uiteinde 1 | RJ45 8(8) |
| Connectortype uiteinde 2 | RJ45 8(8) |
| Connectorbehuizing aansluiting 1 | Overig |
| Materiaal connectorbehuizing aansluiting 1 | Kunststof |
| Connectorbehuizing aansluiting 2 | Overig |
| Materiaal connectorbehuizing aansluiting 2 | Kunststof |
| Mantelkleur | Groen |
| Knikbeschermingstule | Geklemd |
| Borghendelbeveiliging | Ja |
| Kleur knikbeschermingstule | Groen |
| Brandvertraging | Nee |
| Halogeenvrij volgens EN 50267-2-3 | Nee |
| Geschikt voor sleepketting | Nee |
| Kabelconstructie | 4x2 |
| AWG-maat | 26 |
| Pinconfiguratie | 1:1 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Oliebestendig volgens IEC 60811-404 | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,205 kg |
| Afmeting verpakking | 0,178 x 0,172 x 0,032 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
Artikel bevat 1 st